دیوار شهر کتاب
دیوار شهر کتاب، دیواریست برای گفت‌وگوی علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی‌های مشترک
بهاره ناحید
در تاریخ 07 آذر 1399
quote سلام ببخشید چرا جلد بعضی کتاب ها مثل این کتاب لوگو خودتون رو داره؟
بهاره ناحید
در تاریخ 07 آذر 1399
quote چرا جلد این کتاب استباهه؟
Mohana Sharifi
در تاریخ 07 آذر 1399
quote متاسفانه اشتباهات املایی داره😕
quote با سلام لطفا موجود نمایید تا با سایر سبد خرید پرداخت نمایم .
quote با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز علاقمند به مطالعه کتاب این کتاب از نظر شکل ظاهری بسیار با کیفیت و نفیس هست از نظر محتوا هم بد نیست خوبه ولی میشد این کتاب بالای ۳۰۰ صفحه ای تو ۱۰ صفحه خلاصه کرد . نویسنده با طول و تفسیر دادن بیش از اندازه ناخواسته خواننده برای ادامه خواندن مأیوس میکنه فرم بیان و تحریر کتاب به صورتیه که ادم احساس میکنه یک انشالله نوشته که نویسنده با بیان موضوعات بی ربط و پیچیده کردن و کش دادن داستان سعی بر حجیم کردن داستان خودش کنه و هدف اگه توضیح بیشتره خیلی تاکید روش داشته که به بیراه و دور شودن از اصل موضوع مورد تمرکزش شده من چندین کتاب بازار سرمایه خوندم کلا بیشترشون برام جذاب بوده چون هر چی جلو میره هر صحفه و فصلش یک چیز جذاب بت یاد میده و کلا هدف دار جلو میره داستان ولی این کتاب را من چندین بار زمین گذاشتم ولی اخر سر تموم کردم و فکر نکنم کسی با لذت بتونه تمومش کنه . ببخشید توهین به نویسنده و مترجمی که مسلما زحمات فراوانی برای تهیه این کتاب کشیدن نباشه این فقط نظر شخص بنده بود. شاد باشید.
quote ترجمه خوبی نیست.
quote ترجمه دیگری از این نمایشنامه به نام پیگمالیون هم وجود دارد که ترجمه خیلی خوبی نیست ولی متن آن کامل است این ترجمه خلاصه تر است
behzad bakhtiari
در تاریخ 06 آذر 1399
quote مفاهیم بسیار فطری هستند
غنچه وزیری
در تاریخ 06 آذر 1399
quote سلام وقت شما به خیر. نام کتاب گیسیا اشتباه گیسبا ثبت شده و موقع سرچ یافت نمی شود. لطفا تصحیح بفرمایید
quote سلام ادمین جان ایا کتاب موجود هست؟ زده موجود پشتیبانی میگه نداریم به روز رسانی شده و موجوده؟یا خیر ممنون میشم
quote سلام خسته نباشید توی سایتای دیگه نوشتن این کتاب حدود ۴۰۰ صفحه س اما شما نوشتید 278 صفحه. قیمت هم همینه. علتش چیه؟
مهدی خواجه پور
در تاریخ 05 آذر 1399
quote یعنی به جرات میتونم بگم جزو بدترین رمان های ایرانی و بدترین کار سناپور هست. داستان بسیار غیرواقعی و واقعا میتونم بگم اولین بار هست که تحمل شخصیتهای کتاب به خصوص اون شخصیت به شدت مسخره داوود رو نداشتم. پیشنهاد میکنم اصلا طرفش نروید اگر از کارهای سناپور تا حدودی خوشتون ماد.
بسیار بد (1 رای)
100%
بد (0 رای)
0%
Ymir
در تاریخ 05 آذر 1399
quote جلد اول تقریبا مقدمه بود به دنیای گریشاورس.ولی خب،گریشاورسه و این با کلمه ی فوق العالی فرقی نداره.شخصیت اصلی یکم رو مخ بود ولی خب تو جلدای بعد درست میشه.پلات توییستا خیلی جالب و به جا بودن.در کل به عنوان جلد اول یا مقدمه خیلی قوی بود.حتما حتما بخونینش.
سایه_و_استخوان_گریشا_1
Ymir
در تاریخ 05 آذر 1399
quote این جلد بی نظیره،معرکه ست،محشره. هیجان صد برابر شده. کرکتر دیولپمنتا عالی بودن. رمنس داستان واقعا پیشرفت کرده. پایانش...فقط شاهکار بود برای این کتاب. اصلا و ابدا از دستش ندین حتی اگه دو جلد قبل به دلتون ننشست،این جلد شگفت انگیزه.
کاراوال_3پایان
Ymir
در تاریخ 05 آذر 1399
quote اسطوره ای.این جلد داخلش خیلی اتفاقات بازی و کاراوال رو نداشت،ولی جادو و حسش رو داشت.شخصیت اصلی تلا بود اینبار و فهمیدیم چقدر با تصورامون فرق داره.هیجان یکم بیشتر شده بود و رمنسش به مثلث عشقی رسیده بود و کلی درگیری برا فهمیدن هویت اسطوره داشتیم. درکل خیلی عالی بود مثل جلد قبل.بخونینش حتما.
اسطوره_ای_کاراوال_2