اعتبارسنجی
امکان ایجاد نمایشگاه مجازی کتاب و محصولات فرهنگی ویژه‌ی سازمان‌ها در سایت شهرکتاب آنلاین

این ویژگی به سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که در مناسبت‌های سال، نمایشگاهی ویژه برای کارکنان خود داشته باشند.

میزان تخفیف ارائه شده بستگی به سیاست سازمان درخواست کننده دارد، و سهم شهرکتاب آنلاین با توجه به میزان خرید «حداکثر 5 درصد» می‌باشد.

تفاهم‌نامه‌ای برای شروع نمایشگاه که شامل تعهدات طرفین (شهرکتاب آنلاین به عنوان مجری و سازمان به عنوان متقاضی) می‌باشد امضا می‌شود.

لیست کتاب‌های ارائه شده در نمایشگاه هیچ محدودیتی ندارد، و می‌تواند شامل چند نشر و یا دسته‌بندی ویژه به درخواست متقاضی و یا کتاب‌هایی به پیشنهاد شهرکتاب آنلاین و یا کل موجودی سایت باشد.

بعد از تعیین لیست کتاب‌ها، مرحله بعدی شروع نمایشگاه، ارائه‌ی لیست کارکنان (شامل کد ملی و شماره همراه پرسنل) از طریق سازمان درخواست کننده است، که مرحله‌ی اولیه ثبت نام پرسنل در نمایشگاه می‌باشد.

در صورتی که سازمان، متقاضی بسته‌بندی ویژه و یا برچسب لوگو بر روی بسته‌های مربوط به پرسنل و یا اضافه کردن هدیه‌ای در بسته بندی ‌باشد، باید حداقل یک هفته قبل از شروع نمایشگاه این درخواست را به همراه فایل‌های مربوطه به روابط عمومی شهرکتاب آنلاین جهت چاپ و آماده سازی ارائه نماید.

قیمت گذاری کتاب‌های عرضه شده در نمایشگاه به طور دقیق قیمت پشت جلد کتاب می‌باشد. در صورت هرگونه تغییر قیمت به دلیل نوسان بازار (تامین چاپ قبلی کتاب با هزینه کمتر و یا چاپ جدید با قیمت بیشتر) از طریق کیف پول کاربر تسویه می‌گردد.

هزینه‌ی ارسال کتاب‌ها در صورتی که تمامی بسته‌ها بعد از پایان نمایشگاه به یک آدرس در سازمان مربوط ارسال شوند، رایگان می‌باشد. (لازم به ذکر است که ارسال بسته‌ها به درب منزل پرسنل شامل هزینه ارسال عادی سایت می‌شود که کاربر می‌تواند در صورت تمایل از این امکان استفاده نماید.)

مدت زمان نمایشگاه بسته به درخواست سازمان بین 3 تا 10 روز تنظیم می‌شود.

تمامی گزارش‌های خرید پرسنل یک هفته بعد از پایان نمایشگاه در اختیار سازمان متقاضی قرار می‌گیرد. ارائه گزارش از آمار خرید کارکنان، میزان اثر بخشی خرید و سلیقه‌ی پرسنل برای سازمان امکان تصمیم‌گیری‌های بهتر در نمایشگاه‌های بعدی را فراهم می‌آورد.

10% از هزینه‌ی اعتبار درنظر گرفته شده برای خرید پرسنل در ابتدای عقد تفاهم نامه در ازای صدور فاکتور دریافت و تسویه نهایی حداکثر 3 روز بعد از پایان نمایشگاه و قبل از ارسال بسته‌ها از طریق سازمان باید انجام پذیرد.

در صورت تمایل به مشاهده آزمایشی نمایشگاه مجازی، با شماره 09108909010 تماس حاصل فرمایید.