دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
اثر هاله ای:
گاهی اوقات این اثر،حداقل در کوتاه مدت،پیامدهای دلپذیری هم دارد.آیا تا به حال در دام عشق افتاده ای ؟اگر این طور است می دانی که یک انسان ممکن است تا چه حد بی عیب به نظر برسد.
به نظر می رسد آقا یا خانم بی نقص تو همه چیز تمام است؛جذاب،باهوش،دوست داشتنی وگرم.حتی احتمالاً وقتی دوستانت به نقاط ضعف آشکار او اشاره می کنند،چیزی جز خصلت های دوست داشتنی اش نمی بینی.
اثر ... دیدن ادامه » هاله ای جلو دیدن خصوصیت های واقعی را می گیرد.برای خنثی کردن این اثر،از ارزش ظاهری فراتر برو.از برجسته ترین ویژگی ها فاکتور بگیر.ارکسترها در کلاس جهانی با وادار کردن نامزدها در پشت صحنه به ویژگی های حقیقی می رسند تا جنسیت،نژاد،سن وظاهردر تصمیم گیری آن ها نقش ایفا نکند.
صمیمانه به خبرنگاران اقتصادی توصیه می کنم شرکت ها را با چیزی به جز ارقام در دسترس،مربوط به دوره های سه ماهه قضاوت کنند(بازار سهام همین حالا هم آن را در اختیار می گذارد.)
عمیق تر بررسی کن.وقت خود را صرف تحقیق جدی کن.آن چه در نهایت ظاهر می شود همیشه زیبا نیست.اما تقریباً همیشه آموزنده است.
داود اکبرزاده این را خواند
ایمان محمودی ، فریده کیوانی و بیژن امامی‌پور این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
مهارت در واکنش های مثبت،زندگی شما را دگرگون می کند قانون نود به ده بسیار جالب است شما هم آن را تجربه کرده اید،به این معنا که در زندگی ده درصد از اتفاقات بدون دخالت ما رخ می دهند و ما هیچ کنترلی بر آن ها نداریم.اما آن چه مهم است،واکنش ما در قبال این اتفاقات است که نود درصد بقیه زندگی ما را شکل می دهد.

اگر در روزی که بسیار عجله دارید ماشین شما خراب شود،اگر هواپیما سر وقت پرواز نکند یا ...واکنش شما چیست؟

ما ... دیدن ادامه » با کنترل مثبت واکنش های خود نسبت به اتفاقات،نود درصد بقیه روز خود را شکل می دهیم.پس بیشتر باید به واکنش هایمان دقت کنیم تا اتفاقات اطراف.در این جا است که تصمیم می گیریم که نود درصد باقی مانده ی روز را چه احساسی داشته باشیم.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
در گذشته فکر می کردم بدون داشتن همسایه های خوب،روابط اجتماعی،سلامتی جسمی وشغلی مطمئن شاد بودن برای من غیر ممکن است.شاید این گونه به نظر برسد اما در واقعیت این گونه نیست.ما تنها قسمت کمی از خوشحالی های دراز مدت مان را از شرایط اطراف مان داریم و بقیه بر اساس افکاری است که در سر می پرورانیم.البته که این بسیار خوب است زیرا شاید من نتوانم ... دیدن ادامه » شرایط زندگی ام را تغییر دهم،اما قطعاً خواهم توانست افکارم را تغییر دهم.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
آیا می دانید عقاب قبل از این که توفان آغاز شود از وقوع آن اطلاع دارد؟عقاب ها به بالاترین نقطه ی آسمان پرواز می کنند و منتظر می مانند تا باد شروع به وزیدن کند.وقتی توفان آغاز شد،بال های خود را طوری باز می کند که باد زیر آن بوزد واو را تا بالای هوای توفانی بالا ببرد.وقتی از شدت توفان کاسته شد،عقاب بر فراز آن اوج می گیرد.عقاب از توفان فرار ... دیدن ادامه » نمی کند،بلکه خیلی ساده از آن استفاده می کند تا او را به بالاترین نقاط آسمان ببرد.عقاب بر فراز بادهایی پرواز می کند که توفان را با خود آورده اند.
هنگامی توفان زندگی نیز سراغ ما می آید-وهمه ما تجربه آن را داریم-می توانیم با اتکا واعتقاد به خداوند بر فراز آن به پرواز در آییم.توفان ها نباید بر ما غلبه کنند.ما باید اجازه بدهیم قدرت خداوند ما را به اوج برساند.خداوند قادر است هوای توفان زا را طوری هدایت کند که غم ها وغصه ها،خطا ها وشکست هاو نا امیدی ها به زندگی ما بیایند وبعد به قدرت بدهد تا بر فراز این توفان ها اوج بگیریم.
به یاد داشته باشید این فشار زندگی نیست که ما را به پایین می کشاند،چگونه اداره کردن زندگی است که باعث سقوط ما می شود.
Mohsen Paydar این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کسانی که از رده خوب به عالی می رسند،به واسطه یک حس خلاقیت عمیق والزامی درونی نسبت به تعالی صرف وبه دور از ریا وبه خاطر رسیدن به تعالی برانگیخته می شوند.در مقابل، کسانی که حرکت می کنند وهمیشه در سطح متوسط باقی می مانند،بیشتر به واسطه ترس از عقب ماندن از دیگران برانگیخته می شوند.
بهنام قاسمی این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
به موقعیت دیگران غبطه مخور واز شکست آن ها غمگین نباش،چون تو نمی دانی که در حساب وکتاب الهی چه چیز موفقیت وچه چیز شکست است.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
بی نیازی نعمت وموهبت بزرگی است.بی نیازی ابتدا شمارا از ترس رها می سازد؛ترس از این که چیزی هست که شما ندارید.ترس از این که چیزی دارید که ممکن است از دست بدهید،وترس از اینکه بدون داشتن فلان چیز،خشنود وشاد نخواهید بود.
دوم،بی نیازی ،شما را از خشم رها می کند.خشم،ترس اعلام شده است.وقتی شما چیزی ندارید که از دست دادن آن شما را بترساند،پس چیزی هم که در موردآن به خشم بیایید ندارید.
وقتی می بینید دیگران کاری را که شما نمی پسندید انجام میدهند،عصبانی نمیشود ،چون نیازی ندارید به این که آنهاکار خاصی را انجام دهند یا ندهند.
وقتی ... دیدن ادامه » از کسی نا مهربانی می بینید عصبانی نمی شوید،چون نیازی ندارید که دیگران با شما مهربان باشند.وقتی فردی عشقی به شما نشان نمی دهد عصبانی نمی شوید،چون نیازی ندارید که کسی شما را دوست داشته باشد.وقتی با فردی ظالم یا مزاحم رو به رو می شوید خشمگین نمی شوید،چون نیازی ندارید که او به گونه ای دیگر عمل نماید و مطمئن هستید که کسی نمی تواند به شما صدمه بزند.
با کسب آرامش درون،حضور و یا عدم حضور کسی،مکانی،چیزی،شرایطی ویا موقعیتی نمی تواند ذهنیت شما را دچار آشفتگی کند.
مریم جمالی این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
ما گمان می کنیم که نقاب هایمان،شخصیت درونی مان را پنهان می دارد،اما هر آنچه که در وجود خود نمی پذیریم،در نامنتظره ترین لحظات سر برمی آورد وخود رانشان می دهد.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید