دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
این کتاب و لوح فشرده ی ضمیمه ی آن به لحاظ محتوا بسیار ارزشمند و کتاب از نظر کیفیت چاپ و صفحه آرایی از استاندارد بالایی برخوردار هست ... استفاده از این کتاب را به همه آموزگاران و هنرجویان رشته ی نوازندگی پیانو توصیه میکنم ...
فرشته حسین پور این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظر من استفاده از این کتاب به همه هنرجویان و هنرآموزان و نوازندگان سنتور بلکه به همه ی اهالی موسیقی می آموزد که " وقتی از کتاب آموزش موسیقی حرف می زنیم ، از چه حرف می زنیم ؟ "
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
اثر بسیار ارزشمندی است و بهره گیری از آن را به همه ی هنرجویان و نوازندگان ساز سنتور پیشنهاد می کنم . با توجه به مقدمه ی جامع و گویایی که استاد ارجمند آقای سلیمانیان بر این کتاب نوشته اند توضیح دیگری راجع به آن را لازم نمیدانم. پشتیبان کتاب یک لوح فشرده حاوی اجرای کلیه ی قطعات موجود در کتاب با همراهی تنبک آقای بابک خواجه نوری است که خودش ... دیدن ادامه » به تنهایی یک اثر صوتی ارزشمند است . حقیقتاً مبلغی که بابت تهیه ی این مجموعه می پردازید در مقابل فقط همین لوح فشرده و زحمتی که این عزیزان برای تهیه ی آن با این کیفیت متحمل شده اند هم کم است !! با سپاس فراوان از استاد محمد سلیمانیان و عزیزانی که در تدارک این اثر ارزشمند با ایشان همکاری نموده اند و نیز ناشر محترم برای انتشار این مجموعه و شهر کتاب دوست داشتنی که ما را به سرعت از انتشار تازه ها مطلع می کند .
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب ارزشمند دیگری به کوشش استاد ارجمند خانم مینا افتاده ... همراه با این کتاب یک لوح فشرده حاوی اجراهایی بسیار زیبا و با کیفیت مطلوب از تمامی آثار گردآوری شده در کتاب هست که ظاهرا در صفحه ی مشخصات کتاب در این سایت اشاره ای به این موضوع نشده است ... از آثار موجود در این کتاب ، قطعه ی بسیار زیبای " رهگذر " از آثار زنده یاد استاد فرامرز ... دیدن ادامه » پایور که برای دونوازی سنتور و فلوت در بیات اصفهان تنظیم شده است را بسیار دوست داشتم ... با آرزوی شادی روح استاد فرامرز پایور و سلامتی و استمرار فعالیت های هنری استاد ارجمند خانم مینا افتاده ...
فاطمه حبیبی این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب بسیار ارزشمند و مفیدی است شامل قطعات بسیار زیبا ( عمدتا پیش درآمد ، رنگ و چهارمضراب ) از آثار اساتید بزرگ موسیقی ایران نظیر علی اکبر شهنازی ، درویش خان ، رضا محجوبی ، موسی معروفی ، ابوالحسن صبا ، حسین علیزاده و ... که بصورت دلنشین و بسیار مطلوبی توسط استاد ارجمند خانم مینا افتاده برای ساز سنتور تنظیم و گردآوری شده اند. سلامتی و استمرار ... دیدن ادامه » فعالیت های هنری ایشان را آرزومندم .
محمدرضا کشاورزی و فاطمه حبیبی این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید