دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
با سلام خدمت دوستان. در مورد نقدی که آقای شایان حقوقی در مورد کتاب داشته اند لازم است توضیح کوتاهی بدهم. این کتاب برای کسانی است که برای اولین بار می خواهند با فضای آنلاین آشنا شوند و فعالیت کنند. این کتاب بر اساس تجربه های واقعی و روزمره اینجانب با انواع مشتری ها، از کارآفرین ها و افراد تازه کار گرفته تا مدیران آی تی بانک ها و وزارت خانه ها و بر اساس شناخت مشکلات اساسی افراد در مواجهه با مباحث مرتبط با فضای آنلاین، تدوین شده است.
سطح مطالب کتاب بسیار ساده و به ظاهر ابتدایی است ولی نتیجه خواندن کتاب تا انتها تاثیرات جالبی بر نگرش افراد خواهد داشت.
همین امروز که بنده در حال تایپ این متن هستم و به ظاهر فضای آنلاین فراگیر شده و از کودک خردسال تا پدربزرگ ها و مادر بزرگ ها در حال کار با ابزارهای مدرن هستند و خریدهای آنلاین و خدمات بانکی و دولتی آنلاین و آموزش آنلاین فراگیر شده است، من روزانه با مخاطبینی سروکار دارم که هنوز آدرس ایمیل شخصی ندارند.
لذا ... دیدن ادامه » به نظرم این کتاب هنوز مخاطبین خاص خود را دارد که با خواندن محتوای داستان گونه آن و به دور از هر نوع گذافه گویی، مطالب جدیدی را فرا خواهند گرفت که تا کنون با آن مطالب کاملا غریبه بوده اند.
در مورد توضیحی که شایان جان داده اند که امروزه دسترسی به خدمات الکترونیک که فکر کنم منظورشون همان خدمات طراحی وب سایت است بسیار سهل الوصول شده است باید عرض کنم بنده با سابقه حداقل ۱۵ سال مدیریت شرکت های ارائه دهنده این نوع خدمات عرض می کنم که این موضوع هنوز با چالش های بسیار جدی روبرو است که می تواند بر خلاف اینکه ساده به نظر می رسد ولی خود یکی از عوامل اصلی سرخوردگی کسب و کارها برای ورود به فضای آنلاین باشد.
در پایان توضیحاتم مجددا از شایان عزیز به خاطر نقد کتاب تشکر می کنم. چنانچه دوستان تمایل داشته باشند می توانند با من از طریق تلگرام با شماره ۰۹۱۲۹۶۳۶۰۶۴ در تماس باشند.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید