دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
حالا ناشر که در پنج رنگ مختلف کتاب رو منتشر کرده... پس چرا صورتی نداره؟!
به اندازه‌ی کافی محتوای کتاب مهمل نبوده که رنگ‌بندی هم کردن؟ یا این هم تلاشی دوباره برای هماهنگ‌سازی کتابخانه‌ها با رنگ کاغذدیواری اتاق‌هاست؟ کتاب برای خواندن و اندیشه است نه زیباسازی دکور و سبزی پیچیدن. امضای نویسنده رو هم (اگر بشه اسمش رو نویسنده گذاشت!) با ... دیدن ادامه » این قیمت گزاف به مردم می‌فروشن. انگار سلبریتی‌ها تا امروز میدان دیگه‌ای برای تسخیر پیدا نکردن که حالا کتاب هم می‌نویسن. این نمونه‌ی اعلای کالاشدگی تفکره... کاش همین‌جا متوقف بشه.
۲۰ شهريور ۱۳۹۷
عجیبه! چطور درباره کتابی که نخواندید نظر می دید؟! حالا قیمت کتاب گرونه خیلی های دیگه هم فرمودن. می شه خرید یا نخرید. اینجا یک فضای فرهنگیه و نظر شما کاملا عجیب ک بی معنی در حوزه فرهنگ به نظر می رسه. دوباره می پرسم چطور درباره کتابی که نخواندید نظر می دید؟!! ... دیدن ادامه »
۲۱ شهريور ۱۳۹۷
کتاب بزرگترین نویسنده هایِ جهانو انقد پول نمیدیم
حالا صابر ابر که دیگه جایِ خودشو داره

هنرمند که بیشتر باید به فکر دلِ مردمش باشه...
تو این اوضاع خوانندهامون میگن کنسرت خیابونی میزاریم
دل مردم شاد بشه، یکی هم اینجوریه دیگه...

قصدم تخریب شخصیت نیست ... دیدن ادامه » ولی ترجیح میدم ی شاهنامه یا دیوان های
اشعار مختلف رو بگیرم و ورق بزنم و لذت ببرم تا...
۲۴ شهريور ۱۳۹۷
خانم حسینی، کتاب رو نخوندم و نخواهم خوند برای این که حتی که کل ثروت جهان رو هم بذارن کف دستم امکان نداره دو برابر قیمت ۱۰ جلد پالتویی کلیدر رو بدم بابت کتابی شامل تعدادی عکس و دلنوشته و دستور آشپزی! شاید اگه این کتاب رو با قیمت معقولی روی کاغذ معمولی چاپ ... دیدن ادامه » کنن یا به صورت PDF به فروش بذارن حاضر بشم بخرم و بخونم؛ اما به چه دردم می‌خوره همچین هزینه‌ای بدم صرفاً بابت کاغذ گلاسه و رنگ جلدی که به دیوار اتاقم میاد؟! اگه این‌طوره بیاید من کتاب «حسنی به مکتب نمی‌رفت» رو روی ورق‌هایی از جنس فیبر کربنی که با فناوری نانو درست شده، با آب‌طلا براتون چاپ کنم و با جلدی آلومینیومی با روکش نقره و پلاتینیوم، مزین به الماس و مروارید براتون جلد بگیرم. با قیمت چند میلیارد ازم می‌خرید؟!
۲۶ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید