دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
من تعریف این کتابو خیلی شنیدم. اما متاسفانه با خواندن چندین صفحه اول از خریدش پشیمان شدم.فارغ از مطالب علمی کتاب انقدر ترجمه کتاب برایم عجیب و غیرقابل فهم بود که حتی یک جمله از مقدمه را نفهمیدم.واقعا نمی دانم شاید میزان درک و سواد من به اندازه مترجمان عزیز نیست.
من هم چند صفحه اول گیج بودم اما یک کاغذ برداشتم و چند تا لغت چه معنی انها برام نامفهوم بود با کمک مترجم گوگل و کمی جستجو و چند روز فکر کردن مفهومشون کردم و در کاغذ یاداشت کردم تا در مراجعات بعدی مشکلی نداشته باشم . بعد از اون راه افتادم و از خوندن کتاب لذت ... دیدن ادامه » بردم بخصوص در این ایام چه قرنطینه هستیم به خاطر کرونا .
۱۳ فروردين
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
تقاضا می کنم نوع جلد کتب را به درستی درج کنید . برای افرادی مانند من که ترجیح می دهم کتب حجیم را با جلد سخت خریداری کنم بسیار اهمیت دارد.
این کتاب دارای جلد سخت می باشد. با تشکر از سایت خوبتون.
۲۹ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان عزیز من چندین ساله از زندگیم هیچ لذتی نمی برم. تو این مدت کتابهای روانشناسی زیادی مطالعه کردم.ولی ترس از آینده و سردرگمی بیشتری به سراغم اومد تا جایی که به کلی کتابو گذاشتم کنار.واقعا نمیدونم کتابی هست که بتونه بهم کمک کنه یا نه؟ تقاضا می کنم کتابی ارزنده و مرجع به من معرفی کنید(تقریبا تمام کتابهای پرطرفدار روانشناسی رو مطالعه ... دیدن ادامه » کردم) درغیر این صورت اگه دکتر روانکاو باسواد و راهگشا سراغ دارید معرفی کنید.
من احساس میکنم رو به نابودی کامل هستم و واقعا نمی تونم به هیچ کس اطمینان کنم وسالهاست در تنهایی و انزوای مطلق به سر می برم.تنها راهی که فکر کردم میتونه کمکم کنه این بود که دست به دامان شما دوستان شوم.چون اهل مطالعه اید و قطعا ذهن و روح آزادانه ای دارید.خواهش می کنم هر راهی که احساس می کنین می تونه بهم کمک کنه رو معرفی کنید.دعاگوی شما خواهم بود...
۰۷ شهريور ۱۳۹۷
سلام .ببخشید اینو میگم ولی به نظرتون منطقی نیست که اگر کتاب روانشناسی کمکتون نکرده دیگه بزاریدش کنار؟!!
به نظر من اگر برید سمت کتاب های "ماجرایی" شاید بهتون کمک کنه.
حداقلش اینه که فکرتونو مشغول میکنه و به خودتون و زندگی و کائنات و سرنوشت و تقدیر ... دیدن ادامه » و وضع اقتصادی! فکر نمیکنید!!! شاید! ممکنه! مطمئن نیستم! حالا یه امتحانی بکنید!
مثلا شکسپیر . دانته . هومر . یا جدید تر تولستوی. دوما. داستایوفسکی. یا جدیدتر مارکز .هوگو.همینگوی
۰۷ شهريور ۱۳۹۷
خانم زینب موسوی خیلی ممنونم از راهنمایی و همدردیتون.حتما به این مرکز مراجعه میکنم.
۱۰ شهريور ۱۳۹۷
همایون عزیز شما بیش‌تر از همه به گروه درمانی نیاز دارید. متاسفانه تو ایران من سراغ ندارم اما یه روانکاو خوب و یه جمعی که دغدغه های یکسان با شما دارن خیلی می توجه کمک کنه. یادگیری ساز، زبان جدید، جمع های کتاب خوانی مفید می تونه باشه.
۱۹ شهريور ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
من هم مشتاق شدم بخونم.من کتاب اعتماد به نفس خانم دی انجلیس رو خوندم.این کتاب با اون متفاوته؟
۰۳ شهريور ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
خردمندی دارائی ملموسی نیست.بااین وجود بدست آوردنش ارزش ریسک کردن دارد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید