دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
سلام
کتاب خوبی بود. برای خواهرزاده هام خریدم خیلی خوششون اومده بود. فقط قیمتش روی کتاب 3500 تومان قید شده ولی داخل سایت 7000 تومان پرداخت کردم.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب زیبایی است. حتما بخوانید. این کتاب پر است از صحنه های مبارزه مردمی که شور انقلاب داشتند مردمی که مردی نورانی، نور امیدی در قلب هایشان افروخته بود و روزنه ایی به فرداهای روشن را پیش رویشان گشوده بود. مردمی که مثل من و شما یک انسان معمولی و ساده بودند اما وجودشان دریایی بود به وسعت آسمان ها و به عمق تاریخ بشریت. مردمی که با خونشان تصویر ... دیدن ادامه » انقلاب را در قلب کتاب تاریخ دنیا به تصویر کشیدند و به رویای تمام مردم آزاده دنیا با نفس بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی جامه عمل پوشاندند و امروز با عزمی استوار و اراده ایی پولادین پای تمام آرمان های شان ایستاده اند و بلکه سخت تر از گذشته در گسترش و تحکیم اصول اسلامی و ارزش های ناب بشری می کوشند و گام بر می دارند. با خواندن این کتاب زیبا در مبارزات سید تقی موسوی درچه ای در جریان شکل گیری انقلاب اسلامی و پیروزی آن شریک شوید و بی رنج مقاومت لذت استقلال و آزادی را مزه مزه کنید.
مینا مکوندی این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب فوق العاده زیبایی است. بنده این کتاب را به چندین نفر از دوستان و آشنایانم هدیه داده ام.
این کتاب یک نگاه جامع و پیوسته از شرایط امامت امام حسن مجتبی علیه السلام را به ذهن آشفته و پر از ابهام خواننده اهدا می کند بطوری که پس از خواندن آن احساس آرامش بی نظیری خواننده را فرا می گیرد. متاسفانه اطلاعات بیشتر علاقمندان و مریدان اهل بیت ... دیدن ادامه » عصمت و طهارت در مورد زندگانی، و شرایط امامت امام حسن عزیزمان خصوصا صلح ایشان، کم و ناقص است که این کتاب مباحث ارزنده منطقی و علمی در این خصوص را با جملاتی روان و مستدل در اختیار خواننده قرار می دهد.
خواندن این کتاب را به تمام دوستان کتابخوان و اهل مطالعه و تحقیق پیشنهاد می دهم.
مینا مکوندی و خسرو پرویز این را خواندند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید