دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
همواره مقدار معینی هول و درد و هراس برای آدمی لازم است. کشتی بدون وزنه تعادل، سازه ای است ناپایدار و ناسودمند.
قدر مسلم این که، تقلا و اضطراب و زحمت و وحشت، خمیره اصلی زندگی اکثر انسان هاست. اما اگر تمامی آمالِ انسان به سرعت برآورده می شد، وی زندگی خود را صرف چه می کرد؟ با زمان و فرصت خود چه می کرد؟ اگر جهان بهشتی مملو از نعمت و التذاذ و آسایش می بود، سرزمینی با جوی های شیر و عسل، آنجا که هر مجنونی؛ لیلیِ خود را بی دردسر و به سهولت می یابد،
مردمان یا از کسالت و یکنواختی دق میکردند و یا خود را حلق آویز می ساختند، یا آن اندازه جنگ و جنایت و کشتار به راه می افتاد که عاقبت بشر به مراتب بیش از آنچه اکنون باید از دست طبیعت متحمل شود بر خود روا می داشت..

خوب فکر کرده ام، دچار توهم نشده ام، تو را دوست دارم اما به تو اعتماد ندارم. چون رابطه ما واقعی نیست، شبیه بازی است. حالا که بازی است، هر بازی قاعده هایی دارد. دیگر نمی خواهم در پاریس تو را ببینم. نه در پاریس و نه هیج جای دیگری که تو را بترساندو وقتی با تو هستم دلم می خواهد بتوانم دستت را در خیابان بگیرم و در رستوران ببوسمت، در غیر این صورت ... دیدن ادامه » لذتی برایم ندارد. در سنی نیستم که حوصله موش و گربه بازی داشته باشم. پس همدیگر را در جاهای دور می بینیم، هر چه دورتر بهتر..
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
ترس شما به این معنا نیست که:

«سر جایت بایست! حرکت نکن!
خطر ... دیدن ادامه » در پیش روی توست.»

ترس شما به این معنا نیست که:
«تا وقتی نفهمیده ای دقیقاً چه اتفاقی قرار است بیفتد"، جلو نرو.»

ترس شما به این معناست که:
«آماده شو! آماده شو! رویایی در حال تحقق یافتن است.
هر کمکی از دستت برمی آید، بکن.»

ترس شما به این معناست که:
«اینها موانع بر سر راه تو هستند.
دارم آنها را به تو نشان می دهم تا بتوانی
یک بار و برای همیشه از دستشان خلاص شوی.»
مژده پ ، مریم بحرانی ، بهنام قاسمی و parisa zendebudi این را دوست دارند
چقدر خوبه! دوس دارم بخونمش
۲۳ آبان ۱۳۹۵
کتاب خیلی خوبی حتما بخونیدش :))
۲۳ آبان ۱۳۹۵
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
برای یکدلی بکوش، ولی به دنبال یکنواختی نباش.
سید مهدی سمائی و parisa zendebudi این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
آدما با ترس زندگی شون رو می بازن .. ذره ذره .. هر چی به ترس بها بدیم، از ایمانمون .. کم کردیم ..
مریخی ها هر وقت حالشان خوب نباشد، به غارهایشان می روند تا مشکلاتشان را خودشان تنهایی حل کنند..

ونوسی ها هر وقت حالشان خوب نباشد، دور هم جمع می شوند و در مورد مشکلاتشان با هم حرف می زنند..
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
با کینه به هم نگاه می کردیم. او، حتما به خاطر این که همه چیز تقصیر من بود و من، به خاطر این که هیچ دلیلی نمی دیدیم که این طور نگاهم میکند.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
پیمان خاکسار می‌گوید: «سداریس می‌خنداند. به مفهوم واقعی کلمه. از او نباید انتظاری را داشته باشید که از کافکا و فاکنر و بورخس دارید. اتفاقاً در بیشتر طنزهایش، به‌خصوص در این کتاب، فضاهای روشنفکری و روشنفکران را دست می‌اندازد و باعث خنده می‌شود.»
ایرج پوراردشیر این را خواند
مهدی نیازی ، سید مهدی سمائی و فرشته حسین پور این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
«الک،تس را مجذوب میکند و میفریبد و به راه خود می رود،الک خانواده سرشناسی دارد،و از اشراف منطقه است.بچه ای که تس از او در شکم دارد،به محض تولد میمیرد و این زن با «آنجل کلر»پسر یک مرد روحانی ازدواج میکند و در شب عروسی ماجرای گناه گذشته اش را برای این مرد بازمیگوید..
فرشته حسین پور و سعید علی پور این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
بخشی از کتاب:

به حقوقی که واقعاً ندارید دل خوش نکنید: مثلاً حق داشتن عقیده.

شایر ... دیدن ادامه » اصلا گمان نمی کنید چنین حقی دارید که در این صورت باید جسارت مرا ببخشید. ولی شما اولین نفری خواهید بود که دیده ام چنین حقی را باور ندارد. شعار «حق دارید هر عقیده ای که می خواهید داشته باشید» آن قدر تکرار شده که محال است در مغز غربی های مدرن رسوخ نکرده باشد..

مهدی عباسی و سید مهدی سمائی این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
یکی از اشتباهات متداول شرکت ها این است که تعداد زیاد مستندات استراتژیک ناهماهنگ و حتی متضاد دارند. این اشتباه در شرکت های بزرگ بیشتر روی میدهد، زیرا مدیران واحدها و سطوح سازمانی مختلف مستندات استراتژیک را در زمان های متفاوت و با تکیه بر نیازهای بخشی خود به راه می اندازند..
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
عقل محتاط است
ترسان و لرزان گام بر میدارد، با خودش می گوید: مراقب باش آسیبی نبینی.
اما مگر عشق این طور است؟
تنها ... دیدن ادامه » چیزی که عشق می گوید این است:
«خودت را رها کن، بگذار برود»
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
بخشی از کتاب:

برخی گفتند سارتر می خواهد انسان را در برابر سرنوشت خود مایوس و دست بسته رها کنند. و بعضی ادعا کردند که این نویسنده چنان تیره بین است که حتی لبخند معصومانه کودک را هم نمی بیند، و عده ای دیگر گفتند که ادبیات اگزیستالیستی مروج هرج و مرج و بی قیدی و سهل انگاری است و به ارمفان تاریخ توجهی ندارند..
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
مانیفست چو نام یک نمایشنامه است که در تهران و در سال ۱۳۸۷ در سالن چهارسوی تئاتر شهر به نمایش در آمد. پیشنهاد می کنم ببینید.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
ظهر یک روز تابستان، فرشید با یک پیشنهاد آمد:

یک سفر تفریحی به ترکیه!
غیرممکن ... دیدن ادامه » بود.

من یک خبرنگار تازه کار با درآمدی اندک بودم که تازه باید هزینه های تحصیلم در دانشگاه را هم تامین می کردم.

در تفکر ما ایرانیان سفر به خارج همیشه کاری غیر ضروری و از سر سیری بوده است...

مارک و پلو مجموعه ایست از سفرنامه های من به فرانسه، ایتالیا، ارمنستان، هند، کره جنوبی، اسپانیا، ایالات متحده و..
در جنگ زمانی که قادر به حمله هستیم باید عکس آن را نشان دهیم. وقتی می‌توانیم از نیروهایمان استفاده کنیم باید طوری وانمود کنیم که نمی‌توانیم. وقتی که نزدیک دشمن هستیم باید کاری کنیم که دشمن خیال کند دور هستیم. زمانی که دور هستیم باید خود را نزدیک نشان بدهیم. سپس حمله را آغاز کنیم و دشمن را شکست بدهیم. کسب‌وکار و تجارت مانند جنگ است. همان ... دیدن ادامه » طور که در جنگ با دشمن درگیر هستیم، در تجارت هم با رقبا در نبردیم. توانایی تطبیق دشمن جنگی با رقیب تجاری، تصرف زمین‌های همسایه با بازارهای جدید تجاری، روز و شب زمان جنگیدن با زمان ورود کالا به بازار رقابت و ..
ترجمه نشر قطره چطوره؟کدام ترجمه رو پیشنهاد میدید؟
۱۷ آذر ۱۳۹۶
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کلید نوشتن یک برنامه‌ی بازاریابی اثربخش، برنامه ریزی بازاریابی منظم است. برنامه ریزی بازاریابی منظم یک فرآیند تصمیم گیری و اقدام جامع، متوالی و به هم پیوسته و مرحله به مرحله است. روشی ۱۰ مرحله‌ای که بر اساس یک مبنای ۴ قسمتی ساخته شده است:

۱. پیشینه‌ی بازاریابی که شامل پایه‌ی اطلاعاتی می‌شود که برنامه‌ی بازاریابی بر اساس آن تدوین شده است.

۲. ... دیدن ادامه » برنامه‌ی بازاریابی که چگونگی عملکرد در بازار را ارائه می دهد.

۳. عملکرد بازاریابی که تعامل حقیقی با بازار هدف می‌باشد و مسئولیت دستیابی به فروش و سود مورد انتظار را برعهده دارد.

۴. ارزیابی بازاریابی که سطوح موفقیت عملکرد برنامه را می‌سنجد و اطلاعاتی را تهیه می‌کند که در قسمت پیشینه‌ی بازاریابی سال آینده گنجانده شود.

کتاببرنامه‌ی بازاریابی در یک روز علاوه بر ارائه‌ی رهنمودی واقع گرایانه در تهیه‌ی برنامه‌ی بازاریابی، منبع و مرجع خوبی به شمار می‌رود که در یافتن راه حل مسائل روزمره بازاریابی به شما کمک می کند. همچنین این نسخه‌ی کارا وجامع، به همراه چک لیست‌ها و الگوهای فراوان اطلاعات به روز شده‌ای درباره‌ی جایگاه سازی برند و تاکتیک‌های بازاریابی اینترنتی دارد. علاوه بر این، در انتهای هر فصل یک سری فرم های آماده‌ی کاربردی خواهید دید که به شما در سازماندهی و ارائه‌ی برنامه‌ی بازاریابی‌تان کمک خواهند کرد.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
مراقب باش که ایمانت دیوار بین تو و انسانیت نشود..
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
چکیده ای از اعتراف‌های پدر تبلیغات مدرن ـ دیوید اُگیلوی ـ در کتاب اعتراف‌های یک تبلیغاتچی:


۱ـ تنها بخش کوچکی از خلق یک اثر تبلیغاتی مرهون الهام‌ها و نوگرایی ذهن است، چون قسمت اعظم آن به دانش و سختکوشی فرد بستگی دارد.
 ۲ـ این حس اغواگر واگیردار است که سرگرم کردن مردم را به فروش بیشتر ارجح بدانیم. 
۳ـ برای مقایسه‌ی کاربرد روش‌های تبلیغاتی باید بررسی کرد کدام یک فروش بیشتری را رقم زده است‌. 
۴ـ پیش از نوشتن متن تبلیغ باید با محصول آشنایی کامل پیدا کرد.
 ۵ ـ کلید موفقیت در این است که به مشتری وعده‌ی یک تفاوت چشمگیر را بدهیم؛ طعم دلچسب‌تر، پوستی شاداب‌تر و ...
 ۶ـ هدف از تبلیغ فقط این نیست که مردم را به خریدن محصولی تشویق کند. باید این ذهنیت ایجاد شود که بهتر از انواع مشابه است 
و ....

این ... دیدن ادامه » کتاب که به ۱۴ زبان زنده‌ی دنیا ترجمه شده و میلیون‌ها نسخه از آن در سرتاسر دنیا به فروش رفته، یکی از قابل فهم‌ترین و جالب‌ترین کتاب‌ها در زمینه‌ی تبلیغات است؛ یک عصاره‌ی جادویی از یادگیری و درایت.
 اُگیلوی از تجربه‌هایش می‌گوید و برای ساختن بهترین کمپین‌‌ها و موفق‌ترین آژانس‌های تبلیغاتی، تکنیک‌هایی را با شما در میان می‌گذارد.
مهنّا حسین زاده این را خواند
عادل خالدی کلهر و فرشته حسین پور این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
دنیای تبلیغات نیز مانند هر حرفه و تجارتی شاهد حضور بزرگانی تأثیرگذار و نوآور بوده که این صنعت را دستخوش تغییراتی شگرف کرده‌اند. بی‌شک دیوید اُگیلوی یکی از آن‌هاست. کسی که او را «پیشگام تبلیغات»، «پدر فروش ساده»، «آقای تبلیغات» و «پدر تبلیغات مدرن» می‌خوانند.
در دنیای تبلیغات و طی سالیان متوالی، خیابان مدیسون نشانی بسیاری از شرکت‌های ... دیدن ادامه » تبلیغاتی بوده است. در سال ۱۹۴۸ دیوید اُگیلوی ۳۹ ساله، یک مهاجر انگلیسی که کمترین تجربه‌ای در دنیای تبلیغات نداشت، دفتری در این خیابان گشود. هدف‌های اُگیلوی بسیار جاه‌طلبانه بودند؛ هدف‌هایی در حد ایجاد تحول در کسب‌وکار تبلیغات و تبدیل آن به یک صنعت حرفه‌ای. مفهوم بازاریابی مستقیم، فکری نو در دوران اُگیلوی محسوب می‌شد. در واقع، او جلوتر از زمان خود بود. او در طول زندگی حرفه‌ای‌اش، تلاش وافری برای هدف تبلیغات - فروش محصول و خدمات برای مشتری - به خرج می‌داد.
یکی از ایده‌های بزرگ اُگیلوی، رواج مفهوم برند بود. او که خود یک برند مشهور و شناخته‌شده است، نخستین کسی بود که به اهمیت برند پی برد و شالوده‌ی یک برند جهانی را بنا نهاد و کمپین‌هایی را خلق کرد که در زمان خود بی‌همتا بودند و کیفیت بالایی داشتند. نوشته‌ی تبلیغاتی او برای صابون «داو» به قدری بانفوذ بود که «داو» را فراتر از یک صابون نشان داد و آن را به یک برند پیشرو در زمینه‌ی محصولات شخصی مراقبت از پوست در سطح جهان تبدیل کرد. به هر حال، میراث او ماورای نوشته‌های تبلیغاتی و یا آگهی‌های تلویزیونی است.
سلطان خیابان مدیسون یک بیوگرافی است درباره‌ی اُگیلوی و میراثی که او از خود به جای گذاشته است؛ یک پرتره‌ی شگفت‌انگیز از عجیب‌وغریب‌ترین و دوست‌داشتنی‌ترین شخصیت‌های تبلیغات. هر کس دیوید اُگیلوی را می‌شناخته، چیزی می‌بیند که نمی‌دانسته، و هر کس او را نمی‌شناخته، اوقات بسیار لذت‌بخشی را در راه شناخت او سپری خواهد کرد.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
تکنیک‌ها و تاکتیک‌های تبلیغات چیست؟ می‌توان شیوه‌ها و فوت‌و‌فن‌های ارائه‌ی تبلیغ را "تکنیک‌"های تبلیغات، و راه‌هایی که بتوان تبلیغ را پیش برد و ادامه‌ی حیات آن را تضمین کرد تا اثربخشی خود را همچنان حفظ کند "تاکتیک‌"های تبلیغات نامید. واژه‌ی دیگری که بسیار نزدیک به این دو واژه استفاده می‌شود، "استراتژی‌"های ... دیدن ادامه » تبلیغات است. در این کتاب سعی شده با نگرشی نو به برخی از استراتژی‌ها‌، تاکتیک‌ها و تکنیک‌های تبلیغات از دیدگاه‌های مختلف پرداخته شود تا به کمک آن‌ها بتوانید تبلیغات برتر و مؤثرتری داشته باشید. این کتاب با تألیف دکتر احمد روستا که یکی از پایه‌گذاران بازاریابی در ایران است، فرصتی برای توسعه‌ی دانش، و افزایش و بهبود مهارت‌های تبلیغاتی، و نیز وسیله‌ای برای ارتباط‌‌های بازاریابی مفید‌تر و مؤثرتر است.
سید مهدی سمائی و فرشته حسین پور این را دوست دارند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
جایگاه‌سازی مفهومی است که تبلیغات را تغییر داده است. جایگاه‌سازی با یک محصول آغاز میشود؛ یک کالا، نوعی خدمات، یک شرکت، یک آژانس، یک فرد یا حتی خود شما. خلاق بودن و تلاش برای به‌وجودآوردن آنچه پیشتر در ذهن وجود نداشته است، اگر نگوییم غیرممکن شده، روز به‌ روز مشکل‌تر می‌شود. رویکرد اصلی جایگاه‌سازی، خلق مسائل تازه و متفاوت نیست، ... دیدن ادامه » بلکه استفاده از مواردی است که از قبل در ذهن بوده است. در واقع جایگاه‌سازی محکم کردن اتباطاتی است که از قبل وجود داشته است.

برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
غروب، زاویه‌های تند و تیز خیابان‌ها را صاف کرده است. تاریکی، شهر بخارآلود آسفالته را سخت درهم می‌فشرد، قاب پنجره‌ها و نوشته‌ی تابلوها و دودکش‌ها و مخزن‌های آب و هواکش‌ها و پله‌های فرار و گچ‌بری‌ها و سرستون‌ها و بام پوش‌های موج‌دار و چشم‌ها و دست‌ها و کراوات‌ها را به قطعه‌های آبی، بلوک‌های سیاه عظیم تبدیل می‌کند..
میرعلی توکلی لاهیجانی این را خواند
فرشته حسین پور این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
این تمام چیزی است که نسل دوم بازاریابی به آن باور دارد؛ قانون طلایی که می‌گوید: «مشتری پادشاه است» یا «همیشه حق با مشتری است».
بازاریابی امروز، بازاریابی رابطه‌ای یا تعاملی است؛ رابطه بین سازمان و مدیران از یک سو و مشتریان از سوی دیگر.
یک تفکر مشتری‌مداری مشتری را شریک کسب‌وکار می‌داند. بنا بر این تفکر مشتری‌مداری یعنی «اعتماد به مشتری، رعایت حقوق مشتری، احترام عمیق به مشتری و ارتباط دائم با مشتری از طریق ارزش گذاشتن برای آنان و لمس روح و احساساتشان».
مشتری‌مداری ... دیدن ادامه » شعار نیست. اگر مراقب مشتریان خود نباشید، دیگران از مشتری شما مراقبت خواهند کرد.
در کتاب مشتری‌مداری و تکنیک‌های رفتار با مشتری به گونه‌ای بسیار روان و ساده مفاهیم:
- مشتری‌مداری
- مشتری‌شناسی و عوامل مهم در شناسایی مشتریان
- تیپ‌شناسی شخصیتی مشتری
- انواع مشتری
- مشتری‌یابی
و...
مطرح و بررسی شده است.
مجید حاج حسینی این را خواند
میرعلی توکلی لاهیجانی این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
راست‌ذهن‌ها افرادی احساسی، کل‌نگر، تصویری و تا حدودی رویایی هستند و چپ‌ذهن‌ها استدلالی، جزنگر، استنتانجی، پردازشگر و قاعده‌مند. بنابراین هر پدیده‌ای از نگاه دو نیمه‌ی ذهن می‌تواند بسیار متفاوت و متغیر باشد. اگر منابع انسانی سازمان‌ها را بررسی کنیم خواهیم دید که بسیاری از مدیران ارشد و تصمیم‌گیران الزاماً و اجباراً چپ‌ذهن هستند و از سوی دیگر مدیران خلاقیت، تولیدکنندگان فکر، مدیران ارشد بازاریابی و... در گروه راست‌ذهن‌ها قرار می‌گیرند.

فاصله‌ی میان تفکر راست‌ذهن‌ها و چپ‌ذهن‌ها هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود و به یکپارچگی مورد نیاز تیم‌ها برای موفقیت لطمه وارد می‌کند.

هدف ... دیدن ادامه » کتاب نبرد در اتاق فرمان ایجاد صلح و آشتی میان مدیران چپ‌ذهن و بازاریابان راست‌ذهن است. نویسندگان این کتاب با به‌کارگیری نمونه‌های متعدد، از مک‌دونالد گرفته تا پپسی و مسترکارت نشان داده‌اند که چگونه رویکرد هر کدام از آن‌ها برای رشد، رقابت و برندسازی لازم و حیاتی است و در این مسیر نیاز است که دو طرف از نیازها، چشم‌انداز و اولویت‌های یکدیگر مطلع باشند.
در این کتاب شما با ۲۵ حوزه‌ی مختلف آشنا می‌شوید که در آن‌ها ایده‌ی تفکر مدیران و بازاریاب‌ها با هم متفاوت است.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
در هر تجارتی سه نام و سه برند وجود دارد: نام صاحبان برند، نام شرکت و نام محصول.
در بسیاری از موارد نام صاحبان شرکت‌ها به اندازه‌ای بزرگ و توسعه‌ یافته می‌شوند که شانه به شانه با شرکت و محصول خود در جهت رشد و توسعه‌ی شرکت و محصول سهیم هستند. استیو جابز (اپل)، کنراد هیلتون (هیلتون)، بیل گیتس (مایکروسافت)، لیویی کارتیه (کارتیه) و صدها نام دیگر. تمام این افراد باعث ساخت و توسعه‌ی شرکت‌های خود شده‌اند که حاصل آن شهرت و کسب‌وکارهای میلیاردی است.
این همان قدرتی است که نام شما هم می‌تواند داشته باشد؛ اگر با دانش و آگاهی، برندینگ درست، بازاریابی درست و بالاتر از همه، استمرار و پایداری از آن پشتیبانی کنید. برند فردی اگر هوشمندانه ساخته شود، بخشی از دارایی ارزشمندی است که هیچ کس دیگری نمی‌تواند در ذهن مخاطبان، با آن رقابت کند.
کتاب ... دیدن ادامه » «برند خودت باش» گام به گام فرآیند ساخت یک برند فردی کارآمد را توضیح می‌دهد و احساسی بسازید، ابزارهایی با کیفیت برندسازی بیافرینید و یک جریان کاری مداوم و درآمدزا ایجاد کنید.
فراموش نکنید خودتان برند هستید.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
۱۰ چیزی که هیچ کس درباره‌ی خلاق بودن به شما نخواهد گفتخلاقیت چگونه بوجود می‌آید؟
 هر هنرمندی می‌پرسد: «ایده ات را از کجا آوردی؟»
 هنرمند صادق پاسخ می‌دهد: «آن را دزدیدم.»
 هر ایده‌ی جدیدی، تنها ترکیب یا تلفیقی از یک یا چند ایده‌ی قبلی است. 
مثال خوب، ژنتیک است. شما، پدر و مادر دارید. قابلیت‌هایی را از آن دو به ارث برده‌اید، ... دیدن ادامه » اما مجموع قابلیت‌هایتان بیشتر از آن چیزی است که از آنان گرفتید. شما تلفیقی از پدر، مادر و تمام اجدادتان هستید. درست مانند زمانی که یک درخت ژنتیکیِ فامیلی دارید، یک درخت ژنتیکی ایده هم دارید. شما می‌توانید دوستانتان را انتخاب کنید. می‌توانید آهنگی برای گوش‌دادن، کتابی برای خواندن، فیلمی برای دیدن، مکانی برای رفتن و... را انتخاب کنید. در واقع، شما تلفیقی از آن چیزی هستید که برمی‌‌گزینید تا در زندگی‌تان وارد شود.
شغل شما این است که نسبت به دنیایی که در آن زندگی می‌کنید، کنجکاو باشید. به دنبال چیزهای مختلف بروید. جستجو کنید. عمیق شوید. تمام منابع را دنبال کنید. مانند یک هنرمند، تنها آنچه را که دوست دارید پیش خود جمع کنید و نگه دارید. آنچه را دوست دارید، کپی کنید. کپی کنید، کپی کنید، کپی کنید. تفکر پشت آن را کپی کنید و آن قدر کپی کنید، تا در پایان هر کپی خودتان را بیابید. آن قدر جعل کنید تا بالاخره آن را خلق کنید. آن چیزی که روح شما را در خود دارد؛ یک ایده‌ی نو، یک طرح تازه.
 کتاب هنرمندانه بقاپید با زبانی ساده ۱۰ چیزی را که هیچ کس درباره‌ی خلاق بودن به شما نخواهد گفت، توضیح می‌دهد. این ایده‌ها برای هر کسی است که می‌خواهد مقداری خلاقیت در زندگی و کارش تزریق کند.
 آماده‌اید؟ شروع کنید و چیزهایی را خلق کنید.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
تکه ای ابری سیاه
سرانجام
قرص ماه را
در آغوش گرفت..
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
برندینگ برای بازاریابان یک اصل راهنما و برای افراد غیر بازاریاب یک راز است که اغلب از آن تعبیر اشتباه یا سوء مدیریت می شود.

آرن گرف
مدیر ارشد VP در بازاریابی جهانی
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
ماجرایی زیبا و پرمحتوا از آزمایه پرشور زندگی، عشق، سختی‌های جنگ و عکس‌العمل‌های متفاوتی که انسان‌ها در مقابل شرایط باورنکردنی زندگی از خود نشان می‌دهند. این اتفاقات پرکشش، در این راستا با هیجان و احساس همراه می‌شوند که یقیناً یک شاهکار دیگر از کریستین هانا است.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
صفحه 1 از 5