دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
من به‌تازگی یک دوره آموزش ویراستاری و درست‌نویسی در موسسه‌ای معتبر گذرونده‌م. در اونجا این کتاب یکی از کتاب‌های اصلی بود که برای مطالعهٔ پس از پایان دوره توصیه کردن. نسخه‌ای که در این صفحه هست، ویرایش جدید این کتابه که با تغییرات در محتوا و عوض‌شدن نام کتاب منتشر شده. در ویرایش قبلی نامش «راهنمای ویراستاری و درست‌نویسی» بود.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
هرچند برای این سال‌وزمانه گران است ولی برای نویسندگان و همۀ کسانی که با متن و نوعی از نوشتن سروکار دارند بسیار راهگشا است.
از این گذشته تا آنجا که من اطلاع دارم از این نوع واژه‌نامه فقط یکی دیگر در فارسی داریم که «فرهنگ طیفی» از جمشید فراروی ناشر هرمس هست که در سال 1387 چاپ شده است.
هرچند داشتن یکی از آن‌ها ممکن است کافی باشد ولی به نظر ... دیدن ادامه » می‌رسد هر دو باهم بهتر است.
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
سی سال پیش من گلستان این سری از کتاب‌های قدیانی را خواندم و بسیار بهره بردم. امسال وقتی تصمیم گرفتم بوستان را هم بسیار بخوانم، از همین سری انتخاب کردم.
انتشارات قدیانی تعداد زیادی از آثار ادبی را با همین کیفیت خوب، با این اندازۀ خوش‌دست، با واژه‌نامۀ پاصفحه‌ای، با متن خوانا منتشر کرده است.
متاسفانه در نمایشگاه کتاب دیدیم که چاپ ... دیدن ادامه » آخر همۀ آن‌ها را با جوهر زرشکی درآورده است. من که با این چشمم نتوانستم استفاده کنم. هدیه دادم به کتابخانه و رفتم یک نسخۀ دیگر خریدم که به‌چشمم سازگار باشد.
مینا مکوندی این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
این کتاب را به‌عنوان روان‌ترین و کاربردی‌ترین دستور زبان فارسی به علاقه‌مندان توصیه شده است.
فاطمه خیاطی این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید