دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
کتاب «زندگی دومت زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» پرفروش‌ترین رمان سال گذشته فرانسه است و تا به‌حال سه میلیون نسخه از آن در دنیا فروخته شده است. این موفقیت برای کتابی که اولین رمان نویسنده‌اش است کم پیش می‌آید. رافائل ژیئوردانو، نویسنده، نقاش و مربی خلاقیت است و همچنین در حوزه روان‌شناسی فعالیت می‌کند.
«زندگی دومت ... دیدن ادامه » زمانی آغاز می‌شود که می‌فهمی فقط یک زندگی داری» داستانی گیرا از زندگی کامییِ سی‌وهشت ساله است که با اینکه خوشبخت به نظر می‌رسد اما احساس می‌کند خوشبختی از او گریخته است. او دنبال یافتن راهی تازه برای رسیدن به خوشبختی است.

«می‌دانید، روزمرگی در نگاه اول، بیماری بی‌خطری به نظر می‌رسد، ولی ممکن است آسیب‌های بزرگی به افراد وارد کند: باعث شیوع مصیبت‌زندگی، سونامی ابهام روحی، بادهای مالیخولیایی فاجعه‌آمیز می‌شود. خیلی زود لبخند در معرض انقراض قرار می‌گیرد! نخندید، این حقیقت دارد! در ضمن، همه این‌ها هنوز بدون در نظر گرفتن اثر پروانه‌ای است. این پدیده هرچه بیشتر گسترش یابد، به افراد بیشتری آسیب می‌زند... روزمرگی‌ای که خوب مهار نشده باشد می‌تواند سطح اخلاق کشور را به طور محسوسی کاهش دهد.»
۰۹ مهر ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
میتیا، با لبخندی نیش دار و استهزا آمیز به او چشمک زد و گفت : « که نمی دانستید ؟ اگر نگویمتان چه ؟ از چه کسی می توانید آن را در بیاورید ؟از علامت ها کسی خبر نداشت جز پدرم، اسمردیاکف و من : همین . خداهم خبر داشت ، اما به شما نخواهد گفت.اما واقعیت جالبی است . خدا می داند که از آن چه ها نمی سازید.ها، ها! آسوده خاطر باشید ، آقایان ، آن را فاش می کنم. ... دیدن ادامه » شما اندیشه ی احمقانه ای در سردارید. کسی راکه با او سرکاردارید ، نمی شناسید! با یک زندانی سروکاردارید که برضد خودش، و به زیان خودش ، شهادت می دهد !
آری، چون من شوالیه ی شرف هستم و شما- نیستید.»
برادران کارامازوف ، فئودور داستایوفسکی
Sogand Nowparast این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
این کتاب امروز به دستم رسید
امیدوارم مثل کتاب های دیگه ی هری پاتر خوب باشه
و ممنون از خانم اسلامیه ...
رضا صادقی ، ایرج پوراردشیر و شقایق حسن زاده این را خواندند
احمد رفیع زاده این را دوست دارد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید