دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
متاسفم از ایکنه بایکوت شده این کتاب
مینا مکوندی این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
در هر قسمتی از خواندن این اثر حسی متفاوت تجربه کردم در بخش های امید بخش هایی ترس و بخش هایی سرگردان انگار پتک نیچه و دیوید هیوم اینبار در دستان یووال نوحا حراری افتاده است. کتاب خوب و روشنگری بود . توصیه میکنم قبلش کمی در مورد تکامل و مکاتب فلسفی رایج مطالعه کنید تا موقع خوندنش راحت تر و سریع تر بتونید مسائل رو خودتون تحلیل کنید .
مینا مکوندی و فاطمه خیاطی این را خواندند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
قدرت شهود بالای نویسنده در کنار بررسی چند وجهی مسائل این کتاب رو خوندنی کرده و میتونم این نوید رو به خوانندگان این اثر بدم که در واقع با خواندن این کتاب با یک تیر چند نشان میزنند و خلاصه ای مفید و واقع گرایانه از سیر اقتصاد,فلسفه,جامعه شناسی ,روانشناسی در بستری آمیخته به تاریخ و تکامل بهشون ارائه میشه. دو کتاب بعدی ایشون با نام های انسان ... دیدن ادامه » خداگونه و 21 درس برای قرن 21 مکمل این کتاب هستند .
مینا مکوندی این را خواند
با سلام
چقدر کتابهای این نویسنده سر و صدا کرده و توی یکسال گذشته به صورت پراکنده از این ور و اون ور خیلی زیاد اسم کتابهارو میشنوم... واقعا اینقدر خواندنی و جذاب هستن یا درگیر موجی از تبلیغات هستیم؟
البته این خصوصیت اخلاقی من هست که وقتی کتابی، آهنگی یا ... دیدن ادامه » فیلمی خیلی زیاد سر و صدا میکنه تا مدتی نسبت بهش عقب نشینی میکنم.
۱۰ دى
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید