دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
می‌شود این کتاب را پدر رمان‌های آخرالزمانی و دیس‌توپیایی (ویرانشهری) دانست. ترجمه بالا بسیار باکیفیت و امانت‌دارانه انجام شده است. زیرنویس و پی‌نوشت‌های مترجم به جا و کارآمد هستند.
بهروز آدینه این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
متن بسیار روان و ساده‌ای داشت. مطلب کتاب پیوستگی داشت و ترتیب و چینش موضوعات مناسب بود. کتاب بیشتر به ارائه راه حل‌ها می‌پردازد. برای کسانی که پذیرش مناسبی داشته باشند یا رواندرمانی شده باشند مطالب می‌تواند مؤثر باشد ولی برای ذهن بسته صرفاً راهکارهایی نه چندان عملی محسوب می‌شوند. حتی ممکن است بسیاری از خوانندگان توصیه‌های کتاب ... دیدن ادامه » را بیش از آنکه در مورد دوست داشتن خود بیابند، راه‌هایی برای خودشیفتگی یا دوست نداشتن دیگری بپندارند.
بهروز آدینه این را خواند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
داستان آشنایی دو نوجوان در روز آخر زندگی شان. کتابی ساده و روان که بی تکلّف احساسات این دو را در تعامل با هم در روز آخر زندگیشان نقل می کند. جاهایی از داستان با ذهن من بازی کرد. همینکه در طول جای جای داستان همراه با دو شخصیت اصلی، در عین اطلاع از قطعیت مرگ، به انکار آن می پرداختم و امید به زنده ماندن این دو نفر را در خودم می دیدم بهترین آگاهی ... دیدن ادامه » بود که از خودم با خواندن این کتاب پیدا کردم.
۱۸ اسفند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
داستان پرکشش به بهترین شکل ممکن زیبایی و عمق معنای مرگ را از پیچ و خم قرون بیرون می کشد. جزییات فراوان کتاب در وصف صحنه ها و احساسات مانند یک تابلو نقاشی هستند. بسیار لذت بردم از خواندن این کتاب و خواندن کتابهایی از این دست را برای جستجوگران معنی در زندگی توصیه می کنم.
البته از ترجمه روان و ادیبانه مترجم و ویراستاری بسیار کم نقص این کتاب ... دیدن ادامه » هم نباید گذشت.
۱۸ اسفند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
داستان جذاب و ترجمه روان این کتاب باعث می شه زمین گذاشتنش براتون سخت بشه. چند وقتی بود که رمان کمتر می خواندم. با خواندن این کتاب دوباره به دنیای زیبای خیال انگیز داستان ها برگشتم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
اخیرا تعداد کتاب هایی که داستانشون درباره کتاب هست روز به روز بیشتر میشه.خوندن این کتابا از جهات مختلفی جالبه، این که چقدر تو کشورای دیگه زندگی ادما با کتاب خوندن عجین شده یا این که عادت های شخصی ادمای کتابخون در نقاط مختلف دنیا ممکنه چقدر به هم شباهت ... دیدن ادامه » داشته باشه.
از بین این کتابا غیر از کتاب مورد علاقه شما می تونم به زندگی داستانی ای جی فیکری به عنوان بهترین اشاره کنم. غیر از اون موش کتابخوان، باشگاه کتابخوانی جین استین، کتابفروشی سر نبش و اعترافات یک کتابخوان معمولی اشاره کنم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
خیلی ممنون از معرفی کتاب ها
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب موضوع را منسجم دنبال می کند و برای فرد مبتدی جوانب مختلف ذهن یک عکاس حرفه ای را نمایش می دهد. عکس ها و توضیحات عکس ها راهگشا و آموزنده هستند. اما ترجمه کتاب یکی از بدترین و مغلق ترین هایی بود که به عمرم خوانده ام. استفاده از کلمات نامأنوس و حملات معترضه فراوان، فهم متن را بسیار دشوار می کند. ای کاش ترجمه دیگری از این کتاب در دسترس بود. ... دیدن ادامه » به کتب از 5 نمره 4.5 و به ترجمه نمره 0.5 میدم.
۲۷ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید