دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
عدم وجود نسخه اصلی این کتاب شاهکار و بی نظیر واقعا عجیبه.. خواندن این شاهکار سلین ( نسخه اصلی کتاب حدودا ۵۵۰ صفحه) که در واقع کتاب اول از سه گانه اش است را به دوستان توصیه میکنم.
۱۰ فروردين ۱۳۹۷
این کتاب چند سالی است که اجازه چاپ ندارد.
۲۲ ارديبهشت
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
بسیار تأثیرگذار ...
کتابی که گاهی شمارا تا اعماق افسردگی پیش می برد...
۱۰ فروردين ۱۳۹۷
با سلام و احترام به شما بزرگوار. توصیه و تاکید می نمایم به همه دوستان بزرگوار وخوب که واقعاً به دنبال یک مطالعه سودمند و البته نشاط آور هستند، که حتماً کتاب فوق العاده ارزشمند «تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و چشیدن لذّات واقعی / ج 1» و به ویژه جلد ... دیدن ادامه » دوم آن را مطالعه (و لطفاً به همگان معرفی) نمایید. در واقع این مجموعه کتابها بسیار ارزشمند است برای داشتن یک زندگی توأم با آرامشی مداوم، تندرستی و به ویژه داشتن ازدواجی موفق و البته برای تحکیم خانواده و پیشگیری از برخی از طلاق های نابخردانه و نیز راهی مطمئن برای جلوگیری از تولید فرزندانی معیوب و مریض می باشد. برای مطالعه بهتر و بیشتر به سایت «www.Book.soltanpanah.ir» مراجعه نمایید. از نوشتن نظرات ارزشمند خود در دیدگاه هادریق ننمایید. با تشکر.
۰۹ خرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
یکی از تاثیرگذارترین کتاب هایی که خواندم و به نظر من بهترین اثر یالوم. فلسفه ی خاص اسپینوزا و جسارت زندگی کردن با فلسفه اش برای تمام عمر از او برای من اسطوره ی دوست داشتنی و نجیبی ساخت که تمام تلاشش را کرد چشم اطرافیانش را به حقیقتی که درک کرده بود باز کند اما باورهای غلط و ریشه دار گذشتگان بسادگی از اندیشه عوام کنار نمی روند. در تاریخ ... دیدن ادامه » تنها فلاسفه بوده اند که توانسته اند با جسارت و قدرت از باتلاق افکار خرافی و قدیمی رهایی یابند و با فلسفه ی خودشان (چه درست یا غلط) زندگی کنند.
۱۰ فروردين ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
حال و هوای قشنگ و دلپذیری داشت آنقدر که دلم خواست ۱۰۰ سال پیش بود و همراه جری و خانوادش گشتی اطراف کورفو میزدم ... البته در حال حاضر هم کورفو از مناطق زیبا و توریستی یونان است و با خواندن این کتاب ترغیب می شوید سفری به این جزیره زیبا داشته باشید.
۱۰ فروردين ۱۳۹۷
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید