:  آموت
:  ۲۴۰
دیوار این ناشر | کل دیوار
دیوار شهر کتاب، دیواری‌است برای گفت‌وگوی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی و نوشتن درباره علاقه‌مندی های مشترک
برای نوشتن و فعالیت در دیوار شهر کتاب به سیستم وارد شوید
در پشت جلد چنین امده:
لو میخواهد بداند اگر عاشق کسی هستی،آیا برای داشتنش باید از رویاهایت دست بکشی؟یا میتوان هردو رو باهم داشت و هیچ یک را فدا نکرد؟... دیدن ادامه » در نهایت به این نتیجه میرسی که میتوان هردو را باهم داشت وهیچ یک را فدا نکرد...!
۲۷ شهريور
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
در مورد زن ها چرند میگویند.(تو هرگز نمیتوانی،تو هرگز موفق نمی شوی)زن ها همیشه مجبورند انتخاب های سختی بکنند.ولی وقتی کاری را که عاشقش هستی انجام می دهی به آرامش خاصی می رسی.
۲۶ شهريور
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب ها هستند که به آدم درس زندگی می دهند.کتاب ها به آدم درس همدلی می دهند.اگر بتوانی از جایی کتاب کرایه کنی،دیگر مجبور نیستی بروی بخری.بنابراین آن کتابخانه منبع حیاتی است!لوئیزا وقتی کتابخانه ای تعطیل میشود،فقط درِ یک ساختمان نیست که بسته می شود،بلکه امید هم همراهش تعطیل می شود.
۲۴ شهريور
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید

توی دنیا افرادی را می‌بینیم که همیشه پریشان هستند و وقت ندارند. حتی مادربزرگ هم اغلب این را می‌گوید ولی او و پدربزرگ دومی که شغلی ندارند و منتظر زندگی می‌کنند. توی اتاق، من و مامان برای همه چیز وقت داشتیم. به گمانم توی دنیا زمان مثل تکه یخ هی آب می‌شود. هم‌چنین هر کجا که بچه‌ها را می‌بینم به نظر نمی‌آید بزرگترها دوستشان داشته باشند. ... دیدن ادامه » والدین‌شان فقط از بچه‌ها عکس می‌گیرند اما باهاش بازی نمی‌کنند، ترجیح می‌دهند با بزرگترها قهوه بخورند. گاهی وقتی بچه کوچکی گریه می‌کند مامانش حتی صدای او را نمی‌شنود. هر چه فکر می‌کنم بیشتر مطمئن می‌شوم که دنیا واقعا جای عجیبیست.
۱۰ شهريور
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
این رمان ساده و خوش‌خوان است. روایت خطی دارد. شما فقط با دو شخصیت اصلی طرف هستید و در هنگام مطالعه از خواندن آن خسته نمی‌شوید. از دیالوگ‌ها و توصیف‌های کتاب لذت می‌برید و ممکن است ساعت‌ها مشغول خواندن آن شوید. اما دقت داشته باشید که شما نباید از این رمان انتظار معجزه داشته باشید. همان‌طور که اشاره شد، این رمان عامه‌پسند است و اگر شما طرفدار ادبیات فاخر هستید و به دنبال شاهکارهای جهانی، قطعا من پیش از تو شما را ناامید می‌کند.

http://kafebook.ir/من-پیش-از-تو/

۰۵ شهريور
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
ترس چیزیه که حسش می‌کنی ولی شجاعت چیزیه که انجامش می‌دی.
۲۰ مرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
یک کتاب عالی پرکشش با پایانی ناب.از اواسط کتاب دیگه نمیشه کتاب رو زمین گذاشت صفحه به صفحه پیش میری تا بفهمی بالاخره چی میشه.غافلگیری جالبی با برملا شدن اصل قضیه در انتظار خواننده هست.
۱۰ مرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب جذابی نیست.زندگی یک خانم روایت میشه ک انگاری این خانم خوابه و همه چیز براش گنگ و نامفهومه حتی حرفهای خودش ک هی نمیدونه چی میگه.حوصله آدمو شر میبره.آخرشم دستپاچه تموم شد.
۰۸ مرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
یک روح در دوجسم درکلام زیباست ولی حرف پوچی بیش نیست و در عمل به ندرت واقعیت پیدا میکند.
۲۸ تير
سلام .معیارارائه کارت تخفیف را توضیح بدهید .سپاس
۲۹ تير
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
این روزها، خم شدن درمقابل یک مرد روش پسندیده ای برای زن ها نیست،قطعا شیوه ای درست برای ماندن دریک رابطه نیست.فدا کردن ارزش های خود به خاطر عشق،دیگر اعتباری ندارد.تحمل بیش از حد دیگر توصیه نمیشود.البته وقتی دونفر باهم زندگی میکنند،وقتی درهوای هم تنفس میکنند و اساس زندگی یکسانی دارند،طبیعی است که فداکاری هایی وجود داشته باشد.آدم وقتی ... دیدن ادامه » از رابطه ای بیرون می آید همانی نیست که روزی وارد آن شد.
۲۶ تير
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
زن هایی که اعتراض نمیکنند،فریاد نمیکشند وداد وبیداد راه نمی اندازند،قوی تر هستند،قدرتمندتر هستند.بی اعتنایی میکنند،دست به سرزنش نمیزنند،دعوا ومرافعه راه نمی اندازند وجروبحث نمیکنند.جودی هرگز به او فرصتش را نمیدهد؛شرایط را فراهم‌نمیکند تا تاد تلافی اش را سرش دربیاورد.جودی میداند سکوتش تاد را راحت میگذارد تا انتخاب هایش را داشته ... دیدن ادامه » باشد.با این همه،تاد میداند این ها جودی را رنج می دهند.
۲۶ تير
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
کتاب خوبیه .... نشون دهنده ی این هست که در زندگی اتفاقاتی میقته که گاها قابل پیش بینی نیست و در عین سختی ها زندگی جریان داره....
داستان مردی که در انتظار مرگ بود اما در حادثه ای همسرش را از دست داد و مجبور شد برای نجات زندگی و فرزندانش با مرگ بجنگد .... شاید داستان باور ها ...شاید معجزه
۲۱ تير
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید

« تاریخچه خصوصی خانه»

برایسون ... دیدن ادامه » خود در مورد دلیل نوشتن این کتاب، میگوید:«آدم وقتی خود را در موقعیت نگاه کردن به دنیایی بیابد که آن را به خوبی میشناسد اما هرگز قبلا از چنین زاویهای ندیده همیشه تکان‌دهنده است»
و واقعا هم وقتی کتاب را بدست میگیریم و ورق میزنیم، کاملا وارد شدن شک بر بدن خود را حس میکنیم.
وقتی می‌خوانیم، برای اینکه بتوانیم یک دستشویی راحت برویم، یک حمام راحت داشته باشیم، یک استراحت نیمروزی آرام داشته باشیم، چه اتفاقاتی در دنیا افتاده است و تمام آن اتفاقات چگونه به صورت زنجیروار دست به دست هم داده‌اند تا بسیاری از مسائل و مشکلات خانه حل شود، مطمئن دچار وحشت و آشفتگی
خواهیم شد.
برایسون پس از ورود به خانه یک کشیش و بالا رفتن از نردبان پشتبام آن، متوجه دربی مخفی برروی شیروانی می‌شود و پس از گشودن آن
با خود می‌اندیشد که چه شگفتی در جهان وجود دارد و همه روزه ما از کنار این شگفتیها به سادگی می‌گذریم بدون اینکه فکر کنیم چرا؟!
و چگونه؟!
۱۲ تير
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
انقدر که تبلیغ میشه در موردش، جالب نبود، برای نوجوونها بیشتر مناسبه
۲۹ خرداد
با سلام و احترام به شما بزرگوار. توصیه و تاکید می نمایم به همه دوستان بزرگوار وخوب که واقعاً به دنبال یک مطالعه سودمند و البته نشاط آور هستند، حتماً کتاب فوق العاده ارزشمند «تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و چشیدن لذّات واقعی / ج 1 ، دارای 574 ص و 249 ... دیدن ادامه » منبع موثق و علمی بروز دنیا که برخی از آنها پرفروشترین کتب دنیا هستند» و به ویژه جلد دوم آن [که بیشتر برای بانوان است] را مطالعه (و لطفاً به همگان معرفی) نمایید. در واقع این مجموعه کتابها بسیار ارزشمند است برای هم مجردان و هم زن و شوهرانی که واقعاً می خواهند یک زندگی توأم با آرامشی مداوم، تندرستی خود و نسل زیبا و قوی خود و به ویژه ازدواجی موفّـق و البته برای تحکیم خانواده و پیشگیری از برخی از طلاق های نابخردانه و نیز راهی مطمئن برای جلوگیری از تولید فرزندانی معیوب و مریض را داشته باشند. لذا تا هنوز فرصت را ازدست نداده اید، مطالعه و برسی خود را آغاز نمایید، شاید حتّی دقایقی دیگر دیر باشد. برای مطالعه بهتر و بیشتر به سایت «www.Book.soltanpanah.ir» مراجعه نمایید. از نوشتن نظرات ارزشمند خود هر چند اندک، در دیدگاه هادریق ننمایید. با تشکر.
۳۰ خرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
اینکه کسی انسان را بیازارد به آن معنی نیست که انسان می تواند از دوست داشتن او دست بردارد.
۱۹ خرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
من این کتاب رو سال 95 خریدم، و نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم!! متوجه شدم سبک نویسنده طنز بوده ولی اصلا به دل من ننشست.
شایدم ترجمه طوری نبوده که دوز طنزو به همون اندازه که بوده انتقال بده!!
ولی الان بعد از دو سال میخوام بازم بخونمش، شاید نظرم عوض شه...
۰۹ خرداد
با سلام و احترام به شما بزرگوار. توصیه و تاکید می نمایم به همه دوستان بزرگوار وخوب که واقعاً به دنبال یک مطالعه سودمند و البته نشاط آور هستند، که حتماً کتاب فوق العاده ارزشمند «تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و چشیدن لذّات واقعی / ج 1» و به ویژه جلد ... دیدن ادامه » دوم آن را مطالعه (و لطفاً به همگان معرفی) نمایید. در واقع این مجموعه کتابها بسیار ارزشمند است برای داشتن یک زندگی توأم با آرامشی مداوم است، تندرستی و به ویژه داشتن ازدواجی موفق و البته برای تحکیم خانواده و پیشگیری از برخی از طلاق های نابخردانه و نیز راهی مطمئن برای جلوگیری از تولید فرزندانی معیوب و مریض می باشد. برای مطالعه بهتر و بیشتر به سایت «www.Book.soltanpanah.ir» مراجعه نمایید. از نوشتن نظرات ارزشمند خود در دیدگاه هادریق ننمایید. با تشکر.
۰۹ خرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
.... نباید از عزیز از دست رفته مان قهرمان بسازیم.نمی توانیم زیر سایه قهرمان پوشالی رشد کنیم.
۰۶ خرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
راستش اولش خوشم نیومد ولی بعدا داستان جالب شد!
۲۴ ارديبهشت
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی دردناک ولی واقعی همراه با کمی چاشنی طنز ، نمیتوانی کتاب را زمین بگذاری....
۲۴ ارديبهشت
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
داستان دختری سی ساله که ته مایه هایی از شخصیت های معروف بکمن را دارد اما با نگاهی جدید،مادری دارد عجیب وشرح داشته ها ونداشته هایش منو به فکر فرو برد!چقدر بی توجه ازکنار مسایل زندگی وسلامتی وعزیزامون میگذریم؟اگرفداکاری بقیه نبود ما الان اینجوری بودیم یا مجبور بودیم راه درازتری رو برای کشف خودمون بریم؟خلاصه یه کتاب روان ودوست داشتنی
۲۳ فروردين
حتماً کتاب تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و چشیدن لذات واقعی را حتماًتهیه و مطاله نمایید بسیار فوق العاده برای زندگی هم اکنون و آیندۀ تان مهم و البته مفید است.
۲۲ ارديبهشت
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
خیلی دوستش داشتم
واقعا زیبا وروان بود وبه منی که از اداب ورسوم اقرام مختلف اگاهی ندارم واقعا اطلاعات خوبی میداد
۲۰ فروردين
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
عالی بود!
یه داستان که ارامش خاصی داره ولی ناگهان از اواسطش همچییییین هیجانی میشه ومیخندونه وگریه ی ادم رو درمیاره که برای خودم باورش سخت بود
۲۰ فروردين
با سلام و احترام به شما بزرگوار. توصیه و تاکید می نمایم به همه دوستان بزرگوار وخوب که واقعاً به دنبال یک مطالعه سودمند و البته نشاط آور هستند، که حتماً کتاب فوق العاده ارزشمند «تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و چشیدن لذّات واقعی / ج 1» و به ویژه جلد ... دیدن ادامه » دوم آن را مطالعه (و لطفاً به همگان معرفی) نمایید. در واقع این مجموعه کتابها بسیار ارزشمند است برای داشتن یک زندگی توأم با آرامشی مداوم، تندرستی و به ویژه داشتن ازدواجی موفق و البته برای تحکیم خانواده و پیشگیری از برخی از طلاق های نابخردانه و نیز راهی مطمئن برای جلوگیری از تولید فرزندانی معیوب و مریض می باشد. برای مطالعه بهتر و بیشتر به سایت «www.Book.soltanpanah.ir» مراجعه نمایید. از نوشتن نظرات ارزشمند خود در دیدگاه هادریق ننمایید. با تشکر.
۰۹ خرداد
با سلام و احترام به شما بزرگوار. توصیه و تاکید می نمایم به همه دوستان بزرگوار وخوب که واقعاً به دنبال یک مطالعه سودمند و البته نشاط آور هستند، که حتماً کتاب فوق العاده ارزشمند «تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و چشیدن لذّات واقعی / ج 1» و به ویژه جلد ... دیدن ادامه » دوم آن را مطالعه (و لطفاً به همگان معرفی) نمایید. در واقع این مجموعه کتابها بسیار ارزشمند است برای داشتن یک زندگی توأم با آرامشی مداوم، تندرستی و به ویژه داشتن ازدواجی موفق و البته برای تحکیم خانواده و پیشگیری از برخی از طلاق های نابخردانه و نیز راهی مطمئن برای جلوگیری از تولید فرزندانی معیوب و مریض می باشد. برای مطالعه بهتر و بیشتر به سایت «www.Book.soltanpanah.ir» مراجعه نمایید. از نوشتن نظرات ارزشمند خود در دیدگاه هادریق ننمایید. با تشکر.
۰۹ خرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
+چطورتوهمیشه میتوانی اوضاع را برای آدم بهترکنی؟
_فقط دوست ندارم ببینم غمگینی
نمیتوانستم به او بگویم وقتی کنارش هستم غمگین نیستم.نمیتوانستم به اون بگویم چنان درکنارش احساس شادی میکنم که به وحشت می افتم.باخودم فکرکردم چقدر دوست دارم غذایش را توی یخچالم ببینم،چطوری روزی بیست بار به گوشی ام نگاه میکنم تا ببینم پیام جدیدی ازش دارم یانه.چطوروقتی ... دیدن ادامه » سرکارهستم درلحظات آرام وآرامش به اوفکرمیکنم.بعد هم برای اینکه مانع هیجان و تب وتابم شوم مجبور می شوم ذهنم را مشغول کنم وبه تی کشیدن کف کافه ویاحساب وکتاب رسیدهای صندوق فکرکنم.یک ندای درونی به من هشدار میداد:
تند نرو .خیلی نزدیک نشو .
۱۳ فروردين
با سلام و احترام به شما بزرگوار. توصیه و تاکید می نمایم به همه دوستان بزرگوار وخوب که واقعاً به دنبال یک مطالعه سودمند و البته نشاط آور هستند، که حتماً کتاب فوق العاده ارزشمند «تنها راه رسیدن به تکامل و سعادت ابدی و چشیدن لذّات واقعی / ج 1» و به ویژه جلد ... دیدن ادامه » دوم آن را مطالعه (و لطفاً به همگان معرفی) نمایید. در واقع این مجموعه کتابها بسیار ارزشمند است برای داشتن یک زندگی توأم با آرامشی مداوم، تندرستی و به ویژه داشتن ازدواجی موفق و البته برای تحکیم خانواده و پیشگیری از برخی از طلاق های نابخردانه و نیز راهی مطمئن برای جلوگیری از تولید فرزندانی معیوب و مریض می باشد. برای مطالعه بهتر و بیشتر به سایت «www.Book.soltanpanah.ir» مراجعه نمایید. از نوشتن نظرات ارزشمند خود در دیدگاه هادریق ننمایید. با تشکر.
۰۹ خرداد
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
داستان کتاب بسیار دور از ذهن هست! یک خانواده بشدت فقیر که از قضای روزگار سر از خانواده های بسیار ثروتمند اون هم بعنوان فرزند خوانده در میارن !!!! خیلی بعید و دور از ذهن وهندی بود!!!
۱۰ فروردين
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
یک شریک زندگی،اگر عشقی در قلبش باشد،حس میکند که میتواند برایش زنده بماند.بدون آن،من تاحالا هفت تا کفن پوسانده بودم.
۰۵ فروردين
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
وقتی آدم درگیر قضیه فاجعه امیزی میشود که میتواند زندگی اش را تغییر دهد ،یک نکته این وسط مطرح میشود .دراین گونه مواقع آدم خیال میکند حتما باید با حادثه ی فاجعه امیزی که زندگی اش را تغییر داده ،رو در رو شود ،یادآوری گذشته ،شب های بیخوابی ،موضوع دائم توی ذهنتان‌میپیچد و ازخودتان میپرسید ایا کار درستی کرده ام ؟آنچه را که بایدبه خودتان ... دیدن ادامه » بگویید،میگویید.آیا اگر جور دیگری برخورد میکردید میتوانستید حتی یه ذره هم‌شده تغییری در اوضاع ایجاد کنید؟
۰۵ فروردين
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
ملت خواب است، دوست دارد خواب باشد و خواب ببیند، دوست ندارد کسی خوابش را به هم زند. تازه وقتی بیدار می شود هم هنوز خمار است. درست و غلط را نمی بیند و تازه درست و غلط چیست؟

|• یک پرونده ی کهنه | رضا جولایی


پرسید: ... دیدن ادامه » " صادق خان حتما'' سرگرم نوشتن هستید؟"
- بله یک معلوماتی از من صادر می شود. قصه بی بی گوزک می نویسم و مردم را می خندانم.
گفت: " شکسته نفسی می کنید. شما نویسنده خوبی هستید."
نویسنده پوزخند زد: " وای به حال مملکتی که من نویسنده ی خوبش باشم."

|• یک پرونده ی کهنه | رضا جولایی


۱۸ اسفند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
نمی دونم چرا خوندن این کتاب برام خیلی سخت و دردناک بود قبل از پایانش رهاش کردم و نتونستم ادامه بدم
۱۶ اسفند
برای همراهی در دیوار لطفا درآغاز    وارد شوید
صفحه 1 از 9