«120نکته ضروری در عکاسی» برای چهارمین بار  چاپ شد

به‌گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب،چاپ چهارم کتاب «120 نکته ضروری در عکاسی» با ترجمه و گردآوری فرزاد امامی منتشر شد. این کتاب دربرگیرنده 120 نکته آموزشی عکاسی در قالب 152 صفحه با کاغذ گلاسه و رنگی است که به مطالعه‌کننده کمک می‌کند تا با زبانی ساده به آموزه‌هایی که قید شده، دست یابد.

این کتاب دستاورد تجربیات و مطالعات فرزاد امامی است که تا حدامکان سعی کرده با همراهی متن و عکس، به ذکر نکاتی لازم پیرامون بهبود کیفیت نگاه و پرداخت‌های فنی در عکاسی بپردازد.

در فهرست این کتاب از «گزینش ابزار عکس‌برداری تا مهارت‌های اصلی، به‌کارگیری تنظیم‌کننده‌ها، این‌که چه عدسی‌ای را در عکاسی به‌کار بگیریم و نحوه برگزیدن فیلم، به‌کارگیری رنگ‌ها و نور طبیعی و عکاسی چهره و پرتره و...» تشریح شده است.

همچنین بخش‌هایی از این کتاب به موضوع‌های ویژه، جلوه‌های ویژه، به‌نمایش گذاشتن عکس‌ها و عکاسی دیجیتال آموزش داده شده است.

فرزاد امامی عضو انجمن عکاسان کانادا (CAPA) و عضو انجمن عکسان ایران، و دارای مجوز تدریس عکاسی از سازمان فنی‌وحرفه‌ای وزارت کار و امور اجتماعی است. او تألیف و ترجمه‌هایی در زمینه عکاسی در مجلات داخلی و خارجی دارد.

این کتاب با بهای 25 هزار تومان و در 3000 نسخه روانه بازار شده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :