12جلد حواستو جمع کن! از فهیمه سیدناصری با استقبال روبرو شد
مجموعه 12 جلدی «حواستو جمع کن» از سری کتاب‌های قاصدک است که به کوشش فهیمه سیدناصری تهیه و توسط واحد کودک ونوجوان موسسه نشر و تحقیقات ذکر چاپ شده است.


به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از ایبنا، این مجموعه حاوی کتاب‌هایی است که به اشکال مختلف به توضیح فعالیت‌های آموزشی می‌پردازند، آموزش هایی که کودکان با انجام عملی آنها می‌توانند مهارت‌های خود را در بسیاری از عرصه‌ها تقویت کنند. 

هدف آموزش‌های این مجموعه ایجاد میل و اشتیاق به یادگیری در کودکان و تقویت تمرکز و دقت در تمام زمینه‌های آموزشی و آشناکردن آنان با دنیای اطراف خود است.

این مجموعه آموزشی که برای کودکان 2 تا 7 سال نوشته شده، در زمینه آشنایی کودکان با ریاضی و شناخت اعداد، علوم، پرورش ذهن و تمرکز و دقت کودکان تلاش می کند.

کتاب های «تشخیص و ارتباطات، تطابق و هماهنگی»، « تمرکز و دقت، مفاهیم کاربردی»، « شناخت شکل‌ها، تفاوت و تشابه»،  «آموزش مفاهیم ریاضی،مفاهیم متضاد»، « آموزش مفاهیم علوم، شناخت و طبقه بندی جانوران»،« آموزش ریاضی، شناخت اعداد 1تا 5»، «آموزش ریاضی، شناخت اعداد 5تا 9»، «آموزش ریاضی، شمارش و ترتیب اعداد 1تا 9»، «آموزش مفاهیم علوم، شناخت و طبقه بندی گیاهان»، «آموزش مفاهیم علوم، آشنایی با کاربرد وسایل مختلف»، « آموزش مفاهیم علوم، ارتباطات محیط اطراف ما» و «آمادگی برای نوشتار، هماهنگی چشم و دست با خطوط نقطه چین» تشکیل دهنده این مجموعه هستند.

این مجموعه کتاب ها در چاپ بیست و چهارم در شمارگان 3000 نسخه و بهای هر جلد1500 تومان در ازسوی موسسه نشرو تحقیقات ذکر عرضه شده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :