کدام نویسندگان و مترجمان به مراسم لاک‌پشت پرنده می آیند؟

در یکی دیگر از جشن‌های لاک‌پشت پرنده که به معرفی کتاب‌های برگزیده برای کودکان و نوجوانان اختصاص دارد، روز دوشنبه پدیدآورندگان شش کتاب برگزیده این فهرست با مخاطبان دیدار و کتاب‌های خود را امضا خواهند کرد.

به گزارش شهرکتاب، فهرست ششم لاک‌پشت پرنده متشکل از کتاب‌های منتخب فصل تابستان ۱۳۹۱ است که شش تا سه لاک‌پشت کسب کرده و عنوان برترین‌های آن فصل را به خود اختصاص داده‌اند. در مراسمی که دوشنبه ۲۴ تیر ساعت ۱۸ در فروشگاه مرکزی شهرکتاب برگزار می‌شود، پدیدآورندگان هفت کتاب نوجوان که موفق به دریافت شش تا چهار لاک‌پشت شده‌اند، با مخاطبان خود دیدار می‌کنند.

مصطفی رحماندوست و محمدعلی بنی‌اسدی به خاطر کتاب “قصه‌های موش و گربه”، شراره صدیق با کتاب “سرزمین دهم” نوشته کاترین وسلی، گیتا حجتی با کتاب “خوشبختی کتی” نوشته جین وجاجیوا، لیلا قنادپور با کتاب “رویای پروانه‌ای” نوشته گرگوری هولچ، فرزاد فربد با کتاب‌های “ج مثل جادو” نوشته نیل گیمن و “مترسک و خدمتکارش” نوشته فیلیپ پولمن و ویدا اسلامیه و پروین جلوه‌نژاد به خاطر ترجمه “مجموعه پندراگن” اثر دی. جی. مک هیل از نویسندگان، مترجمان و تصویرگران دعوت شده به این مراسم هستند. این نشست‌ها قرار است به صورت ماهانه و هر بار با حضور تعدادی از برگزیدگان فهرست لاک‌پشت پرنده برگزار شود.

«لاک‌پشت پرنده» فهرستی از کتاب‌های مناسب برای کودکان و نوجوانان است که با همکاری فصلنامه پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان و مؤسسه شهرکتاب تهیه می‌شود.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :