کتاب پرفروش‌ترین نویسنده آمریکایی منتشر شد
«خطای ستارگان بخت ما» نوشته جان گرین با ترجمه میلاد بابانژاد و الهه مرادی را انتشارات پیدایش منتشر کرده است. فیلمی که در سال 2014 از این رمان ساخته شد، گرین را به پرفروش‌ترین نویسنده آمریکایی تبدیل کرد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از مهر، کتاب«
خطای ستارگان بخت ما» نوشته جان گرین، ماجرای نوجوان 17 ساله‌ای را روایت می‌کند که از وقتی پزشکان، بیماری‌ او را تشخیص داده‌اند، زندگی‌اش با مرگ گره خورده است. افسرده شده؛ بیشتر وقت خود را در تختخواب می‌گذراند. یک کتاب را چند هزار بار می‌خواند. میلی به غذا ندارد و باقی وقت خود را هم به مرگ فکر می‌کند.

پزشک هزل به او پیشنهاد می‌دهد تا علاوه بر خوردن دارو در جلسات یک گروه پشتیبان هم شرکت کند. گروه پشتیبان، اعضای مختلف و متغیری دارد که همه آنها درگیر بیماری سرطان و تومورهای مختلف هستند.


اما یک اتفاق زندگی نوجوان افسرده داستان ما را دگرگون می‌کند و آن، آشنایی با پسری به نمام آگوستوس واترز است. این دوستی زندگی و مرگش را از نو رقم می‌زند.


«
خطای ستارگان بخت ما» که بهترین رمان سال به انتخاب مجله نیویورک تایمز و همچنین منتقدان این نشریه شده، رمانی خواندنی از زندگی و مرگ جوانانی است که تا دم مرگ زندگی می‌کنند و پرسش‌های آنان در چرخه‌ای مداوم تکرار می‌شود: من هم می‌توانم عاشق شوم؟ بعد از مرگم، کسی از من یاد می‌کند؟ می‌توانم اثری از خود به جا بگذارم؟

سال 2014 از روی این رمان گرین، فیلمی با عنوان«تقصیر ستارگان ما» ساخته شد که جان گرین را به پرفروش‌ترین نویسنده آمریکا تبدیل کرده است. فیلمی که در 120 روز نخست اکران خود، فروشی برابر با  122 میلیون دلار داشت و همین مساله موجب ایجاد رقابت میان فیلمسازان بر سر خرید حق کپی‌رایت دیگر آثار جان گرین شد.


«
خطای ستارگان بخت ما» نوشته جان گرین با ترجمه میلاد بابانژاد و الهه مرادی را انتشارات پیدایش در 1000 نسخه و به قیمت 18 هزار تومان منتشر کرده است.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :