کتاب‌های پرفروش شهر کتاب مرکزی در نیمه دوم شهریور

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از مهر، با انتشار فهرست کتاب‌های پرفروش شهر کتاب مرکزی در نیمه دوم شهریور، پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه تاریخ، روانشناسی، داستان، شعر، دفاع مقدس، کودک، نوجوان، دین و عرفان، هنر، علم و آموزشی معرفی شدند که در میان آن‌ها می‌توان 3 اثر «چشیدن طعم وقت»، «درویش ستیهنده» و «زبان شعر در نثر صوفیه» از محمدرضا شفیعی کدکنی و کتابی مانند «بی‌شعوری» از خاویر کرمنت را مشاهده کرد.


به این ترتیب، کتاب‌هایی که بین آثار تاریخی به بیشترین فروش دست پیدا کرده‌اند، عبارت‌اند از: «دایره‌المعارف مصور تاریخ مافیا»، «دریغ است ایران که ویران شود»، «تاریخ ایران مدرن»، «دو قرن سکوت»، «توپ‌های ماه اوت» و «دایره‌المعارف مصور تاریخ زندگی امام خمینی (ره)».


در قفسه کتاب‌های داستانی نیز می‌توان کتاب‌های پرفروش را به این ترتیب مشاهده کرد: «فرصت دوباره»، «چاه به چاه»، «ترس و لرز (نگاه) »، «زیباتر»، «از همان راهی که آمدی برگرد»، «مرد صد ساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» و «داستان‌های نیویورکر».


«آن‌ها»، «ضد»، «خطاب به پروانه‌ها و چرا من دیگر شاعر نیمایی نیستم»، «گریه‌های امپراتور» و «مجموعه اشعار سیمین بهبهانی» هم پرفروش‌های حوزه شعر هستند.


در میان کتاب‌های فلسفی هم کتاب‌های «فلسفه ترس»، «تاریخچه کوتاهی از فلسفه»، «مرگ»، «خرد گفتگو» و «درس» مورد بیشترین استقبال قرار گرفته‌اند. اسامی کتاب‌های پرفروش هنر در این مدت عبارت‌اند از: «چند‌نامه به هنرمندی جوان»، «خاطرات هنرمندی جوان»، «نمادپردازی امر قدسی و هنرها»، «مفاهیم کاربردی زبان بدن در عکاسی»، «فلسفه فیلم نوآور» و «عکس».


«بی‌شعوری»، «من (تجربه هنر و زندگی 7) »، «چهار میثاق (کتاب خرد سرخ‌پوستان تولتک)»، «ژرفای زن بودن (چرخه قهرمانی زنان در سفر زندگی) »، «بخشودن (تجربه و هنر زندگی 2) » و «بازی‌ها» هم در ابتدای فهرست پرفروش‌های کتب روانشناسی قرار گرفته‌اند.


«بنیانی علمی برای جهان عقلانی»، «جهان در پوست گردو»، «تاریخچه زمان» و «استاد عشق» عناوین پرفروش کتاب‌های علمی بوده و در بین کتاب‌های آموزشی هم این کتاب‌ها به بیشترین فروش دست پیدا کرده‌اند: «504 واژه کاملا ضروری»، «Oxford Word Skills Intermediate CD»، «خودآموز مکالمات انگلیسی در 90 روز به شیوه نصرت »، «آموزش رنگ‌ها»،  «(Cambridge English IELTS 9 with Answers (CD»و «Oxford Word Skills Basic CD».


در میان پرفروش‌های قفسه آثار دین و عرفان هم می‌توان نام کتاب‌هایی چون «چشیدن طعم وقت»، «درویش ستیهنده»، «زبان شعر در نثر صوفیه»، «فصوص‌الحکم» و «راه کمال» را دید.

«من زنده‌ام»، «همت»، «شهدا»، «خروش لاجوردی» و «جاده جنگ» هم در این مدت، در میان کتاب‌های حوزه انقلاب و دفاع مقدس از بیشترین میزان فروش برخوردار بوده‌اند.

عناوین پرفروش‌های کتاب نوجوان هم به این ترتیب است: «خاطرات یک بچه چلمن 9 (بدشانسی از نوع خفن) »، «قصه‌های امیرعلی 3»، «غرور و تعصب (عاشقانه‌های کلاسیک 5)»، «ماتیلدا»، «بخت پریشان» و «ماجرای عجیب سگی در شب»


«کتاب چهره‌سازی»، «140 بازی فکری با بچه‌ها (از تولد تا 3 سالگی) »، «چطور باید در مدرسه زنده ماند» و «تو کجایی» هم عنوان کتاب‌های پرفروش قفسه کودک این فروشگاه هستند.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :