چهار نویسنده و یک مترجم، آغازگر سومین دوره شب‌های داستان
سوم دی و در اولین شب از سومین دوره شب‌های داستان برج میلاد، قباد آذرآیین، پیمان خاکسار، ناهید طباطبایی، صادق کرمیار و شاهرخ گیوا داستان‌خوانی خواهند کرد.

قباد آذرآیین نویسنده کتاب‌هایی چون سیری در آن سوی پل، راه که بیفتیم ترس‌مانمی‌ریزد، حضور، شراره‌ بلند، هجوم آفتاب، عقرب‌ها را زنده بگیر، چه سینما رفتنیداشتی یدو؟ و من... مهتاب صبوری، است.

پیمان خاکسار این ترجمه‌ها را در کارنامه دارد: بالاخره یه‌ روزی قشنگ حرفمی‌زنم اثر دیوید سداریس، مادربزرگت رو از این‌جا ببر نوشته دیوید سداریس، سوختن در آب - غرق شدن در آتش اثر چارلز بوکفسکی، عامه‌پسند از چارلزبوکوفسکی، هالیوود اثر چارلز بوکفسکی، یکی مثل همه نوشته فیلیپ راث، باشگاهمشت‌زنی نوشته چاک پالانیک، سومین پلیس نوشته فلن اوبراین، اتحادیه ابلهان اثرجان کندی‌تول و برادران سیسترز اثر پاتریک دوویت.

ناهید طباطبایی نویسنده کتاب‌های بانو و جوانی خویش، حضور آبی مینا، جامه‌دران، چهل سالگی، خنکای سپیده‌دم سفر، آبی و صورتی، برف و نرگس، ستاره‌ سینما، رکسانا نیستم اگر و ویس و رامین (بازنویسی)، دیگر مهمان شب نخست شب‌های داستان دی ماه ۹۲ است.

صادق کرمیار با آثاری چون فریاد در خاکستر، انتقام در اردوگاه، نامیرا، غنیمت و دشت‌های سوزان شناخته می شود و شاهرخ گیوا نیز از نویسندگان جوانی است که مونالیزای منتشر، فیل‌ها و اندوه مونالیزا نوشته او مورد توجه خوانندگان و منتقدان قرار گرفته است.

این پنج نویسنده و مترجم، سه‌شنبه سوم دی از ساعت ۱۸ اولین شب از سومین دوره شب‌های داستان برج میلاد را با داستان‌خوانی خود آغاز خواهند کرد.حضور در این برنامه رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در داستان‌خوانی نویسندگان و مترجمان کشورمان، به مدت یک هفته به مرکز همایش‌های برج میلاد تهران مراجعه کنند.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :