چاپ سوم دانستنی های مصور کودکان ونوجوانان
«دانستنی های مصور کورکان ونوجوانان» به قلم کری کمب و ترجمه قاسم قالیباف توسط انتشارات پیام آزادی برای سومین‌بار به چاپ رسید.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از ایبنا، یکی از ویژگی های این کتاب که به منظور ارتقای سطح علمی نوجوانان تهیه شده وجود 145 مطلب آموزشی و مهیج و بیش از ۱۵۰۰ تصویر و نقاشی  است .

«دانستنی های مصور کورکان ونوجوانان» به پنج حوزه اصلی موضوعی تقسیم شده که نماد هر موضوع را به صورت تصویری کوچک در بالای هر صفحه می‌توان مشاهده کرد. هریک از عنوان‌های اصلی کتاب به یکی از این حوزه‌ها تعلق دارد که به ترتیب زیر است.

حوزه جهان طبیعت: این حوزه موضوعی، عنوان‌های مرتبط با جهان طبیعت از پرندگان گرفته تا سرزمین‌های قطبی را پوشش می دهد.

حوزه قاره های جهان: دراین حوزه عنوان‌هایی از قبیل مناطق جغرافیایی کشورها و قاره‌های سراسر جهان را می‌توان یافت.

خواننده با مراجعه به عنوان های موجود حوزه زندگی در جهان امروز به هر نوع اطلاعاتی از حمل و نقل گرفته تا رویدادهای ورزشی دست خواهد یافت و در حوزه علم و فناوری با عنوان‌هایی اصلی مرتبط با هر نوع پدیده علمی از بدن انسان تا سفرهای فضایی آشنا می شود.

در بخش زندگی در دوران گذشته عنوان‌هایی نظیر تمدن‌های باستان و زندگی پیش از تاریخ را می‌توان یافت که خواندنشان باعث افزایش اطلاعات عمومی مخاطب می‌شود.

برای آگاهی هرچه بیشترمخاطب ، نقشه‌های مصور رنگی بزرگ در لابه لای صفحات گنجانده شده است که به شناخت مناطق جغرافیایی جهان منتهی می‌شوند .

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم :مردم اقیانوسیه دارای سبک زندگی متفاوتی هستند، برخی از آنها کماکان به زندگی سنتی خود ادامه می‌دهند که با سبک زندگی مردم نزدیکترین شهر هم جوار تفاوت زیادی دارد ...

 کتاب دانستنی های مصور کورکان ونوجوانان با شمارگان سه هزار نسخه و به قیمت 17 هزار و 500 تومان ازسوی انتشارات پیام آزادی منتشر شده است.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :