چاپ تازه کتاب‌های نادر ابراهیمی در راه است
چاپ تازه کتاب‌های نادر ابراهیمی منتشر می‌شود.

به گزارش شهرکتاب اینترنتی، مدیر نشر روزبهان با اشاره به بازنشر کتاب‌های این نویسنده فقید به ایسنا، گفت: چاپ پنج کتاب نادر ابراهیمی در بازار تمام شده و چاپ دوباره چهار کتاب او در چاپ‌خانه زیر چاپ است؛ کتاب «یک عاشقانه آرام» ابراهیمی به چاپ بیست‌ودوم و «بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم» به چاپ بیست‌وپنجم می‌رسد. همچنین کتاب «چهل نامه کوتاه به همسرم» چاپ بیست‌ودوم و کتاب «تضادهای درونی» چاپ هشتم می‌شود.

حامد کنی افزود: کتاب «آتش بدون دود» نادر ابراهیمی هم در بازار تمام شده است که قصد داریم این کتاب را هم تجدید چاپ کنیم.

نادر ابراهیمی زاده‌ چهاردهم فروردین‌ماه سال 1315 در تهران است. نخستین کتاب او در سال ۱۳۴۲ با عنوان «خانه‌ای برای شب» منتشر شد. این نویسنده علاوه بر مقاله‌های تحقیقی و نقد، بیش از 100 کتاب در قالب رمان، داستان بلند و کوتاه، کتاب کودک و نوجوان، نمایش‌نامه، فیلم‌نامه و پژوهش در زمینه‌های گوناگون منتشر کرده است. از میان آثار او می‌توان به «یک عاشقانه‌ آرام»، «بار دیگر شهری که دوست می‌داشتم»، «چهل نامه‌ کوتاه به همسرم»، «مردی در تبعید ابدی»، «بر جاده‌های آبی سرخ»، «تضادهای درونی»، «آتش بدون دود» و «آرش در قلمرو تردید» اشاره کرد.

نادر ابراهیمی در روز ۱۶ خردادماه سال ۱۳۸۷ پس از چندین سال دست و پنجه نرم کردن با بیماری درگذشت و پیکرش در بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :