«پوست دیگر نمی‌تواند مخفی‌ام کند» نقد می‌شود

نشست نقد مجموعه شعر مهدی مرادی با عنوان «پوست دیگر نمی‌تواند مخفی‌ام کند» روز یکشنبه یازدهم خردادماه ساعت 17:30 در کانون ادبیات ایران برگزار می‌شود.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از ایسنا، این نشست با حضور علی عبداللهی، فریاد شیری و علی‌رضا عباسی به عنوان منتقد برگزار خواهد شد.

به گفته شاعر، این مجموعه شعر در پاییز 92 توسط نشر چشمه منتشر شده و 66 شعر آزاد با تم‌های مختلف عاشقانه، فلسفی و اجتماعی را دربرمی‌گیرد.


او در حال حاضر نیز دو مجموعه شعر را ویژه بزرگسالان و نوجوانان در دست کار دارد که درباره آن‌ها گفت: در امتداد سیر شعرهای بزرگسالانه‌ام 50 شعر دیگر را هم سروده‌ام که هنوز در مورد چاپ آن‌ها با هیچ ناشری توافق نکرده‌ام.


مرادی افزود: مجموعه شعر نوجوان سپیدی را هم سروده‌ام که 20 شعر با مضامین مسائل متناسب با نوجوانان را دربرمی‌گیرد. انتخاب شعر سپید برای بیان این مضامین از این جهت است که شعر سپید به لحاظ قالب این امکان را در اختیار شاعر قرار می‌دهد تا بتواند در فرم و محتوا با محدودیت‌های کمتری عمل کند.


«آوازهای سیب‌زمینی» یکی از تازه‌ترین آثار این شاعر است که قرار است در زمره آثار شعر نوجوان امروز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان راهی بازار شود. به گفته او، در این مجموعه از قالب‌های متنوعی استفاده شده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :