همه چیز درباره دیابت در یک کتاب

بیماری دیابت یک بیماری ژنتیکی و فیزیکی است و ژن آن در بعضی افراد وجود دارد و این گناه شخص بیمار نیست که دچار این بیماری شده است. خواندن کتاب «پرش و پاسخ‌های دیابت» کمک موثری در برخورد با این بیماری دارد.

به گزارش شهرکتاب اینترنتی و به نقل از ایبنا، بیماری دیابت در اثر کاهش میزان انسولین به وجود می‌آید و یا در اثر کم کاری دریافت کنندگان انسولین حاصل می‌شود . دیوید مک کالوک نویسنده این کتاب گفته است: « کنترل وزن در نتیجه‌ی تغذیه صحیح و فعالیت‌های فیزیکی از کودکی می‌تواند شروع بیماری را به تعویق بیاندازد و یا حتی از ایجاد آن جلوگیری کند.»


کتاب «دیابت» به ترجمه و تلخیص دکتر حسین صمدانی فرد فوق تخصص بیماری‌های غدد درون‌ریز و متابولیسم و دکتر محمد صمدانی‌فرد دکترای تخصصی پیری شناسی از دانشگاه سیراکیوس آمریکا و در 30 بخش آماده شده است.


در مقدمه این کتاب آمده است: «با پیشرفت علم پزشکی و دستاورد‌های جدید دارویی، بیماری دیابت دیگر نباید همانند گذشته سبب استرس و ترس و تشویق در مبتلایان به این بیماری شود. پیشرفت‌های حاصله در 30سال گذشته تحول عظیمی به وجود آورده و توانسته این بیماری را تا حدود بسیار قابل قبولی کنترل کند.»
ش

   علل دیابت، انواع دیابت، مسافرت و دیابت، استرس‌ و دیابت، داروهای دیابت، آسیب به اعصاب، پیشگیری از آسیب کلیه و پیشگیری از آسیب چشم ، مطالبی هستند که به طور کامل در این کتاب توضیح داده شده‌اند .این کتاب در 216 صفحه به شمارگان یک هزار و 100 نسخه و با قیمت هفت هزارتومان از سوی انتشارات ارجمند روانه بازار کتاب شده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :