نگاه نویسنده به مرگ به عنوان یک شیء

نشستی برای انتشار مجموعه داستان «لیتیوم کربنات» اولین مجموعه داستان بهاره ارشدریاحی برگزار شد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از ایسنا، علیرضا محمودی ایرانمهر در نشستی که برای انتشار این کتاب برگزار شد، گفت: در مجموعه داستان لیتیوم کربنات چیزی که نظر را جلب می‌کند، نگاه نویسنده به مرگ به عنوان یک شیء است. نگاهی سرد و بی احساس به مرگ که تقریبا در تمامی داستان‌های ارشدریاحی به چشم می‌خورد و حس می‌شود.

وی در ادامه افزود: ما نویسندگان خوب و نویسندگان بد داریم. با نویسندگان بد کاری نداریم و درباره نویسندگان خوب باید بگویم که نویسندگان بزرگ داریم و نویسندگان کوچک. نویسندگان کوچک درباره چیزهایی می‌نویسند که می‌دانیم و نویسندگان بزرگ درباره چیزهایی می‌نویسند که یا نمی‌دانیم و یا اگر می‌دانیم به نوعی دیگر به ما می‌شناسانند که فکر می‌کنیم با کشف جدیدی مواجه هستیم. به نظر من خانم ارشدریاحی گام در مسیر نویسنده بزرگ شدن برداشته است. البته اینجا جلسه نقد و بررسی نیست که من بخواهم درباره ضعف‌های اثر صحبتی بکنم.

آراز بارسقیان
- نویسنده - نیز مجموعه داستان لیتیوم کربنات را نشانه‌ شروع تفکر ثبت‌شده‌ نویسنده دانست و از اهالی هنر و ادبیات خواست که با خواندن و نقد اثر به پیشرفت نویسنده‌ تازه‌نفس آن کمک کنند.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :