معرفی کتاب نورالدین پسر ایران به عنوان کتاب شاخص ادبی دفاع مقدس
سردار بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس از معرفی کتاب نورالدین پسر ایران به عنوان کتاب شاخص ادبی دفاع مقدس و افتتاح باشگاه خبرنگاران دفاع مقدس در ایام هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش شهرکتاب اینترنتی و به نقل از مهر، نشست خبری سردار بهمن کارگر رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع‌مقدس صبح امروز سه شنبه 26 شهریور در ستاد مرکزی راهیان نور برگزار شد.

در ابتدای این نشست خبری، کارگر با اشاره به شعار هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امسال ما شعار «درس ها و عبرت‌ها از وقایع جنگ تحمیلی» را به عنوان شعار هفته دفاع مقدس انتخاب کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم با این موضوع گوشه‌هایی ازخودگذشتگی و ایثار رزمندگان را در هشت سال دفاع مقدس نشان دهیم.

کارگر ادامه داد: امسال کتاب «نورالدین پسر ایران» به عنوان کتاب شاخص دفاع مقدس در طول این هفته به مردم معرفی خواهد شد.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس افزود: تمامی دفاتر استانی خبرگزاری دفاع مقدس و باشگاه خبرنگاران دفاع مقدس نیز در این هفته آغاز به کار خواهد کرد. همچنین در نظر داریم یک تور بازدید از مناطق خاص دفاع مقدس برای اهالی رسانه در این هفته برگزار کنیم.

رئیس ستاد مرکزی بزرگداشت هفته دفاع مقدس در ادامه اظهار داشت: پس از پایان هفته دفاع مقدس سه رسانه مکتوب و مجازی که بیشترین پوشش خبری این هفته را داشته باشند مورد تجلیل قرار خواهند گرفت و از شبکه های برتر صدا و سیما در این زمینه نیز تجلیل خواهد شد.

در این مراسم همچنین از دو کتاب «مه در مه» و «چهل‌چراغ» رونمایی شد.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :