مراسم امضای کتاب لاکپشت پرنده در روز چهارشنبه

روز چهارشنبه گروهی از نویسندگان برگزیده کتاب‌های کودکان و نوجوانان و داوران فهرست لاک‌پشت پرنده در فروشگاه مرکزی شهر کتاب گرد هم می‌آیند تا جشن امضای مردادی لاک‌پشت پرنده را برگزار کنند.

به گزارش شهرکتاب اینترنتی و به نقل از ایسنا، در این جشن که ساعت ۱۸ روز چهارشنبه ۲۳ مرداد برگزار می‌شود، نماینده داوران لاک‌پشت پرنده به سؤال‌های احتمالی درباره این فهرست پاسخ می‌دهد و پدیدآورندگان ۹ کتاب برگزیده این فهرست و دو داور با مخاطبان دیدار و کتاب‌های خود را برای آنان امضا می‌کنند. همچنین تعداد دیگری از داوران نیز حضور خواهند داشت و مخاطبان و والدین می‌توانند با آنان درباره کتاب‌های ارائه‌شده در فهرست لاک‌پشت پرنده گفت‌و‌گو کنند.


در این جشن نوید سیدعلی اکبر (برای تألیف کتاب بابای من با سس خوشمزه‌تر استاحمد پوری (برای ترجمه گورخر در قفسمحبوبه نجف‌خانی (برای ترجمه کتاب نامه‌های فیلکس)، بهمن رستم‌آبادی (چگونه می‌توان بال شکسته‌ای را درمان کرد)، شقایق خوش‌نشین (دنیای دوست‌داشتنی من)، مهرک میراب‌زاده (دنیای شما چه رنگی استمرجان حجازی‌فر (راز)، نیره تقوی (گرگ در قفسه لباسمسعود ملکیاری (بلارت، پسری که نمی‌خواست دنیا را نجات بدهد، جنگاوران جوان) و علی‌اصغر سیدآبادی (بابابزرگ سبیل‌موکتی) با مخاطبان و والدین دیدار و کتاب‌های خود را برای آنان امضا می‌کنند.


«لاک‌پشت پرنده» فهرستی از کتاب‌های مناسب برای کودکان و نوجوانان است که با بررسی کتاب‌های هر فصل توسط گروهی از منتقدان، نویسندگان و کارشناسان ادبیات کودک و نوجوان تدوین و به ضمیمه فصلنامه پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان منتشر می‌شود.


این فهرست با پشتیبانی فصلنامه پژوهشنامه ادبیات کودک و نوجوان و مؤسسه شهر کتاب تهیه و کتاب‌های آن در فروشگاه مرکزی شهر کتاب و برخی دیگر از کتاب‌فروشی‌های تهران عرضه می‌شود.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :