رونمایی از  آلبوم «خوشبختی» با صدای «حمید عسکری»
آلبوم «خوشبختی» با صدای «حمید عسکری»  منتشر شد عسگری قطعه‌ای از آلبومش را به «بنیامین بهادری» تقدیم کرد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از «موسیقی ما»، چهارمین آلبوم مستقل این خواننده در حالی از صبح امروز روانه بازار موسیقی کشور شد که او تاکنون سه‌گانه «کما» را وارد بازار موسیقی کشور کرده بود.آلبوم جدید این خواننده «خوشبختی» نام دارد و در 12 قطعه (یک قطعه بی‌کلام) به نام‌های: «خیلی دوست دارم، خداحافظ عشق من، هوای گریه، بازم بارون، خوشبختی، تقاص، آهنگی که دوست داشتی، روزگار، بگو دوسم داری، سوء‌ظن، عشق یه‌طرفه، خیلی دوست دارم (بی‌کلام)» از صبح امروز در بازار موسیقی کشور منتشر شده است.

چهره‌هایی چون شهاب اکبری، پوریا حیدری و محمد مجرلو در بخش تنظیم آثار و علی بحرینی، امید بذرافشان و زهره زمانی در بخش ترانه، این خواننده را در آلبوم جدیدش همراهی کرده‌اند.

کلیه ملودی‌های این آلبوم را خود «حمید عسکری» ساخته و 5 ترانه آلبوم را نیز خود او سروده است.قطعه آخر این آلبوم نیز به صورت بی‌کلام در لیست قطعات گنجانده شده است.عسکری در این آلبوم از دو ملودی کاور عربی نیز استفاده کرده است. نکته قابل توجه این اثر این است که این خواننده در اقدامی جالب قطعه «بزن بارون» در آلبوم جدیدش، که فضایی حسی و عاشقانه دارد را به «بنیامین بهادری» و همسر مرحوم‌اش تقدیم کرده است.

موسسه فرهنگی «آوای هنر» صاحب امتیاز این آلبوم است و  این اثر توسط پخش «هنر اول» در بازار توزیع شده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :