رونمایی آلبوم «باران توئی»گروه «چارتار»
با استقبال بسیار خوب مخاطبان گروه «چارتار»؛جشن رونمایی آلبوم «باران توئی» برگزار شد.

 جشن رونمایی آلبوم «باران توئی» با حضور اعضای گروه «چارتار» و حضور پر تعداد دوستداران این گروه روز گذشته در فرهنگسرای رسانه برگزار شد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از  «موسیقی ما»، در این برنامه که از ساعت حدود 16 روز گذشته آغاز شد، حضور پر تعداد مخاطبان این گروه طوری بود که در محل برگزاری برنامه ترافیکی شدید بوجود آمد و برگزاری برنامه با مشکلاتی رو به رو شد. حضور هنرمندان و چهره های سینمایی نیز در این بین جلب توجه می کرد و باعث شد این جشن رونمایی، از لحاظ حضور چهره ها و اهالی هنر نیز با استقبال رو به رو شود.

صابر ابر، اشکان خطیبی، مهناز افشار، رویا نونهالی و ... از جمله چهره هایی بودند که به این مراسم آمدند.

نوع برگزاری برنامه نیز بدین گونه بود که در ابتدا اعضای گروه آلبوم «باران توئی» را با امضای خود به دوستدارانشان تقدیم می کردند و سپس در اجرایی زنده، برخی از قطعات را در محل برگزاری برنامه اجرا کردند که با شور و اشتیاق مخاطبانشان رو به رو شد.

گفتنی ست آلبوم «باران توئی» به تهیه کنندگی «محمد حسین تفرشی» و «مهدی سوفالی» قرار است در دو نوع ولت و دی جی پک از صبح روز چهارشنبه به صورت رسمی در سراسر کشرو منتشر شود.

گروه موسیقی چارتار از جمله گروه‌هایی است که در زمینه موسیقی تلفیقی فعالیت دارد و آرش فتحی (ملودی ساز)،احسان حائری(شاعر)،آیین احمدی‌فر(تنظیم کننده)و آرمان گرشاسبی(خواننده)اعضای این گرو را تشکیل می‌دهند و حسین تفرشی”تهیه کننده” گروه را در تهیه آلبوم همراهی کرده اند.

آلبوم باران تویی ۱۲ قطعه موسیقی: ام‌های آشوبم، مرا به خاطرت نگه دار، هندسه، باران تویی، کلاغ، زن دیوانه، عاشقانه تنهاست، حرفی بزن، خوشا به من، شبیه یک مرداب، در حسرت ماه و قطار، را شامل می‌شود که آهنگسازی این قطعات را آرش فتحی و خوانندگی آن را آرمان گرشاسپی بر عهده داشته اند.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :