روح تشریع در اسلام؛ پرفروش‌ترین اثر موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر
کتاب «روح تشریع در اسلام» یکی از پرفروش‌ترین آثار موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به‌شمار می‌رود.

 به گزارش  شهرکتاب اینترنتی و به نقل از ایبنا، این کتاب از مجموعه «در قلمرو اندیشه امام موسی صدر » محسوب می‌شود که با ترجمه موسی اسوار و احمد ناظم روانه بازار نشر شده است.

انتشارات موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر کتاب «روح تشریع در اسلام» را امسال برای نخستین بار در ۱۸۰ صفحه و با قیمت ۷۰ هزار ریال منتشر کرده است.

از دیگر آثار پرفروش این موسسه می‌توان به کتاب‌های «مجموعه پرتوها» و «سفر شهادت» اشاره کرد که از سوی موسسه تفرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر به بیست‌وششمین نمایشگاه کتاب تهران آورده شده‌اند. این آثار از پرفروش‌ترین آثار این غرفه در سه روز نخست نمایشگاه بوده‌اند. 

از دیگر آثار این موسسه می‌توان به مجموعه‌ای شامل 25 تصویر از فعالیت امام موسی صدر در لبنان اشاره کرد که در آن برای هر عکس توضیحاتی آورده شده است. همچنین دو فیلم مستند در قالب لوح فشرده هم در نمایشگاه عرضه شده و تاکنون مخاطبان و علاقه‌مندان به امام موسی از آن استقبال خوبی کرده‌اند.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :