رمان ˝جنوب دریاچه سوپریور˝از الن ایرگود منتشر شد
˝جنوب دریاچه سوپریور˝ عنوان رمانی ست از ˝الن ایرگود˝ به ترجمه‌ ˝آرتمیس مسعودی˝ که نشر آموت منتشر کرده است.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از هنرآنلاین، ˝جنوب دریاچه سوپریور˝، داستانی سرشار از احساس نوع‌دوستی و نیکی به دیگران است. همان‌طور که داستان پیش می‌رود، ماجراهایی مانند گم شدن یک کودک، یک عشق بر باد رفته، تصادف اتومبیل، جشن عروسی، آتش‌سوزی، یک ازدواج رمانتیک، گلدیس و آربیوتوس و بقیه ساکنان شهر کوچک میشیگان، به زن جوانی می‌آموزند که چطور انسان بزرگی باشد ... وقتی مدلین از شیکاگو به مقصد ساحل دریاچه سوپریور خارج می شود، هرگز فکر نمی‌‌کرد زندگی‌اش تا این اندازه متحول شود. وقتی مسئولیت نگهداری یکی از دوستان خانوادگی‌اش را به عهده می‌گیرد، در کنار دو خواهر مسن که یکی تندمزاج و لجباز و دیگری شیرین‌تر از عسل است، احساس سردرگمی می کند اما...


تیفانی بیکر، نویسنده رمان "غول پیکر کوچک دهکده آبردین" درباره این رمان می‌گوید: "جنوب دریاچه سوپریور، شعری عمیق در مورد شادی‌های کوچک زندگی است. شخصیت‌های داستان و فضای این شهر کوچک، شما را به وجد می‌آورد و پس از پایان کتاب، دل‌تان می‌خواهد نزدیکان‌تان را در آغوش بگیرید."


لسلی کاگن، نویسنده رمان "سوت زدن در تاریکی" معتقد است: "این رمان آنقدر فوق العاده بود که تا چند هفته پس از خواندن کتاب، نمی توانستم فراموشش کنم. آفرین!"

از "آرتمیس مسعودی" مترجم این رمان، پیش از این سه کتاب در نشر آموت منتشر شده است: آیا شما هم به استرس اعتیاد دارید؟ (دبی مندل) ، پروژه شادی (گریچن رابین) و شادی را به فرزند خود هدیه کنید (بتی‌ کی راد).

رمان "جنوب دریاچه سوپریور" نوشته‌ی "الن ایرگود" ترجمه‌ی "آرتمیس مسعودی" در 456 صفحه و به قیمت 21500 تومان توسط "نشر آموت" منتشرشده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :