دو نسخه جدید «شیار ۱۴۳» در راه است
هم‌زمان با رونمایی از نسخه چاپی رمان «شیار ۱۴۳»، نسخه الکترونیکی این کتاب هم عرضه می‌شود.

به گزارش شهر کتاب اینترنتی به نقل از خبرآنلاین، امین نادری، مسئول بخش سوره مهر الکترونیک حوزه هنری، با اشاره به تولید نسخه الکترونیکی رمان «شیار ۱۴۳»، گفت: این اولین‌بار است که یک کتاب الکترونیک هم‌زمان با رونمایی از نسخه چاپی آن در اختیار کتاب دوستان قرار می‌گیرد و می‌توان استقبال خوانندگان از این شیوه را پیش‌بینی کرد.

وی با بیان این که چنین اقدامی فواید خاص خودش را دارد، گفت: با این کار، قدرت خرید مخاطب بیشتر می‌شود؛ چرا که هزینه کتاب الکترونیک کمتر است و افراد با هزینه کمتری می‌توانند به محتویات کتاب دسترسی پیدا کنند.

نادری ادامه داد: بسیاری از افراد نیز به دلیل صرفه‌جویی در وقت یا تسهیل در شیوه مطالعه، تمایل دارند کتاب را در برنامه‌ها و با استفاده از ابزارهای جدید بخوانند و ارائه نسخه الکترونیکی، این امکان را به این مخاطبان می‌دهد.

مسئول بخش سوره مهر الکترونیک حوزه هنری همچنین گفت: در کنار اینها، از آنجایی که ممکن است توزیع کتاب چاپی به بعضی از شهرها و شهرستان‌ها طول بکشد، افراد مشتاق خواندن این کتاب با دریافت نسخه الکترونیک می‌توانند زودتر به کتاب مورد علاقه‌شان دسترسی داشته باشند.

رمان «شیار ۱۴۳» به قلم نرگس آبیار که بر اساس عملیات والفجر مقدماتی نوشته شده و فیلم سینمایی نیز بر اساس آن ساخته شده، به زودی منتشر خواهد شد.

» نظرات
مرتضی کیخایی | ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷
مشتاقم هر چه زودتر بخرمش ان شا الله...
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :