«دست خدا» توسط سوره مهر منتشر شد
نویسنده در این کتاب خاطراتی حاج ستار ابراهیمی به عنوان فرمانده مستقیمش در گردان 155 لشکر انصار را با بیان جزئیات روایت کرده است.


به گزارش  فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از خبرآنلاین، خاطرات خودنوشت قاسمعلی زارعی همرزم شهید حاج ستار ابراهیمی با عنوان «دست خدا» توسط سوره مهر منتشر شد. زارعی درباره این کتاب گفت: انگیزه من برای نوشتن کتاب به سال 78 و در بازدید از مناطق عملیاتی بر‌می‌گردد که احساس کردم باید نقش شهدا و رزمندگان دلاوری را که در دفاع مقدس گمنام مانده‌اند، بازگو کنم.


وی درباره محتوای کتاب افزود: کتاب دارای سه بخش است که بخش نخست مربوط به حضور من در جنگ به عنوان یک بسیجی ساده است، بخش دوم مربوط به فعالیت من در تیپ انصار در سال 63 است و بخش پایانی کتاب نیز به مسئولیت من در بنیاد تعاون سپاه اشاره دارد.


زارعی
همچنین با اشاره به شجاعت و ساده زیستی حاج ستار ابراهیمی که همسرش در کتاب «دختر شینا» روایت زندگی خود را بازگو کرده به نقش او در جریان شکل گیری کتاب اشاره کرد و گفت: حاج ستار ابراهیمی به عنوان فرمانده مستقیم من در گردان 155 لشکر انصار است که بیشترین خاطرات را از ایشان در این کتاب نقل کرده‌ام. حتی لحظه شهادت وی را نیز در کتاب بازگو کرده‌ام.  حاج ستار ابراهیمی به راستی زبانزد است که من به این موارد در کتاب پرداخته‌ام.


این نویسنده همچنین به عنوان کتاب اشاره کرده، گفت: خواننده با خوانش این اثر در جای جای کتاب دست خدا و تقدیر الهی را احساس خواهد کرد، در واقع من بر این باور هستم که دست خدا در تمام لحظات جنگ همراه من بوده است.


وی در پایان افزود: سعی کرده‌ام در بیان خاطرات صداقت داشته و از غلو و مبالغه بپرهیزم، لذا شجاعت، دلیری و حتی ترس و وحشت در جنگ را صادقانه بیان کرده‌ام که فکر می‌کنم از این جهت برای مخاطب جذاب باشد.


بنابر گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از خبرآنلاین، سوره مهر همچنین نسخه انگلیسی «آنک آن یتیم نظر کرده»، نوشته محمدرضا سرشار به تازگی بر روی سایت آمازون قرار گرفت. این اثر زندگی‌نامه پیامبر اکرم(ص) از دوران کودکی تا دوران هجرتشان را روایت می‌کند.


«آنک آن یتیم نظر کرده» نوشته محمدرضا سرشار، زندگی‌نامه پیامبر اکرم(ص) از دوران کودکی تا دوران هجرت است که تاکنون به زبان‌های عربی، ترکی استانبولی و انگلیسی نیز منتشر شده است. انتشارات سوره مهر به تازگی اقدام به قرار دادن نسخه انگلیسی این اثر با عنوان "That Which That Orphan Saw" بر روی سایت آمازون کرده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :