خط خطی‌ها و یک کاریکاتوریست به کافه کتاب آمدند

 به گزارش شهرکتاب، عصر پنجشنبه ۱۶ خرداد، هادی حیدری کاریکاتوریست و صاحب کتاب «مجموعه کارتون‌های هادی حیدری»، همراه با خبرنگاران مجله «خط خطی» به فروشگاه مرکزی شهرکتاب آمدند.

حضور هادی حیدری و چند نفر از اعضای تحریریه مجله طنز خط خطی، به خاطر انجام مصاحبه‌ای بود که قرار است در شماره آتی این مجله و درباره کتاب تازه وی منتشر شود.

این کاریکاتوریست جوان کشورمان، ساعاتی را برای انجام مصاحبه با مجله «خط خطی» به فروشگاه مرکزی و کافه کتاب آمد و درباره کتاب تازه و مجموعه فعالیت‌هایش صحبت کرد. این گفتگو به زودی همراه با عکس‌هایی که از او در فضای فروشگاه گرفته شد، در این مجله منتشر می‌شود.

کتاب مجموعه کارتون‌ها و کاریکاتورهای «هادی حیدری» شامل گلچین ۱۰۰ اثر کارتون و کاریکاتور از اوست که از سال ۱۳۷۷ تا ۱۳۹۰ انتخاب شده‌اند و دوره‌های مختلف کاری این هنرمند را در بر دارد. اکثر آثار این کتاب در روزنامه‌ها و مجلات منتشر شده و تاریخ انتشار هر یک در زیر هر اثر قید شده است. برخی کارتون‌های این مجموعه با یادداشت‌های کوتاهی همراه است که روایت شکل‌گیری آن اثر را شرح می‌دهد.

کتاب کارتون‌های «هادی حیدری» در ۱۲۴ صفحه تمام رنگی، روی کاغذ گلاسه و در قطع جیبی از سوی نشر نظر منتشر شده و در کلیه کتاب‌فروشی‌ها، از جمله مراکز شهرکتاب، عرضه می‌شود.

پیش از این نیز کتاب دیگری از هادی حیدری با عنوان «ادبیات کاریکاتور ایران در عصر اصلاحات» از سوی انتشارات روزنه منتشر شده بود.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :