«تعطیلات عجیب و غریب» برای کودکان ونوجوانان
واحد کودک ونوجوان انتشارات منظومه خرد(ماهک)، داستان بلند «تعطیلات عجیب و غریب» نوشته جکلین ویلسون با ترجمه سپیده شهیدی را برای کودکان ونوجوانان به چاپ رساند.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از ایبنا، داستان این کتاب ماجرای پسربچه‌ای به نام تیم است که مجبور است به اردو برود، یک اردوی عجیب و ماجراجویانه اما او هرگز نه در مسابقه دو با سطل آب شرکت کرده و نه صخره‌نوردی بلد است. مادر تیم نگران است ولی پدرش می‌خواهد پسری قوی و سرسخت داشته باشد نه بچه‌ای لوس و دست و پا‌چلفتی.

تیم در آغازین ساعات این اردو برای پدر و مادرش کارت پستالی با این عنوان می‌فرستد: مامان و بابای عزیز! من الان در محل اردو هستم. خب! اینو خودتون می‌دونید چون که خودتون منو آوردین. فقط نیم ساعته که من اینجام، اما هنوز خوشم نیومده، حتی یه ذره. دوستتون دارم. تیم.

کتاب تعطیلات عجیب و غریب از سری داستان‌های اجتماعی و ماجراجویانه ای است که برای گروه سنی «ج» نوشته شده است.

جکلین ویلسون، نویسنده کودک ونوجوان در سال 1945 در انگلستان به دنیا آمد. او که همیشه دوست داشت روزی نویسنده شود، در نوجوانی در یک شرکت چاپ و نشر مجله مشغول کار شد و کارش را به عنوان روزنامه نگار در یک روزنامه محلی دنبال کرد. کتاب های او تا به حال جوایز بسیاری مثل جایزه گاردین، کتاب سال ادبیات کودک انگلستان را از آن خود کرده و تاکنون بیش از 25 میلیون نسخه از کتاب های او در سراسر جهان فروش داشته است.

چاپ دوم کتاب تعطیلات عجیب و غریب با شمارگان هزار و 100 نسخه و بهای چهار هزار تومان از سوی انتشارات ماهک عرضه شده است.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :