تصویب طرح‌های اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تا پایان سال
اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، از همدلی و تعامل میان اعضای شورای سیاستگذاری بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و اظهار کرد: در جلسه‌هایی که تاکنون با حضور این اعضا تشکیل شده‌اند، تمام مسایل مربوط به نمایشگاه کتاب تهران با هدف برپایی نمایشگاهی در خور و شأن نظام جمهوری اسلامی ایران بررسی می‌شوند.

وی ادامه داد: گزارش‌های واصل شده بیانگر این مطلب‌اند که نخستین نشست مدیران کمیته‌های بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دوشنبه (9 بهمن) برگزار شده است. این موضوع اهتمام ویژه مسوولان و دست‌اندرکاران برپایی این دوره از نمایشگاه کتاب تهران در سرعت بخشیدن به انجام فعالیت‌ها و کیفی‌سازی آن‌ها را نشان می‌دهد.

رییس بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین از تهیه جدول زمانبندی برنامه‌های این دوره از نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: طرح‌های پیشنهادی معاونت‌های سه‌گانه «اجرایی و پشتیبانی»، «امور نمایشگاهی» و «علمی و فرهنگی» بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در کمیته قراردادها بررسی و در نهایت در شورای برنامه‌ریزی در صورت مناسب بودن به تصویب نهایی می‌رسند.

سرپرست معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان گفت: در نظر داریم تا اواخر اسفندماه طرح‌های پیشنهادی مناسب را به تصویب برسانیم.

بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 11 تا 21 اردیبهشت ماه سال 1392 در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :