با 15 هزار تومان بدون استرس زندگی کنید
به گزارش شهر کتاب اینترنتی به نقل از خبرآنلاین ؛ کتاب «بدون استرس زندگی کنید» با ارائه راهکارهایی به شما نشان می‌دهد که چگونه در محل کار یا خانه، زندگی شادمان‌تری داشته باشید.

در زندگی امروز نمی‌توان فشارهای روحی و روانی حاصل از وقایع روزمره زندگی را به طور کامل حذف کرد و کنار گذاشت، شما هم هر چقدر آرام و ریلکس باشید، ممکن است درطول روز به دلایل مختلف دچار استرس شوید. ترافیک و شلوغی خیابان، کارهای زیاد ناتمامی که باید انجام دهید که ممکن است موجب بروز استرس در شما شوند.

پس بهتر است راه‌های مواجهه و مقابله با این استرس‌ها را آموخت تا شدت نیافته و به افسردگی و درماندگی تبدیل نشوند. شیوه‌های متعددی برای آرام‌سازی جسم و روان مطرح شده است و انتخاب مناسب بستگی به خود شما دارد اما کتاب «بدون استرس زندگی کنید» به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید زندگی آرامتر و لذت‌بخش‌تری داشته باشید.

ریچارد کارلسون در این کتاب با ارائه راهکارهایی به شما نشان می‌دهد که چگونه در محل کار یا خانه، زندگی شادمان‌تری داشته باشید. او خود گفته که نگارش این کتاب را در پی دریافت هزاران نامه و تماس تلفنی، انجام داده است که پس از نگارش کتاب «سخت نگیرید یا باور کنید که مهم نیست» به دستش رسیده بود.

کتاب «بدون استرس زندگی کنید» دارای فصول مختلفی است که از آن جمله می‌توان به این عناوین اشاره کرد: جرئت کنید و شاد باشید، کمتر کنترل کنید، پُز ندهید، دیگران را در انتظار نگذارید، با گوش دادن موثر از استرس خود بکاهید، از صحبت در برابر جمع نترسید، روزی ۱۰ دقیقه هیچ کاری انجام ندهید، ذهنتان را خنثی کنید و برای بازنشستگی زندگی نکنید.

کتاب ۲۸۶ صفحه‌ای «بدون استرس زندگی کنید» با ترجمه مهدی قراچه‌داغی، در شمارگان ۳۰۰۰ نسخه و با بهای ۱۵ هزار تومان از سوی انتشارات پوینده منتشر شده است.
» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :