انتشار آلبوم «ساعتا خوابن» با صدای «رضا یزدانی»
به گزارش شهرکتاب اینترنتی و به نقل از موسیقی ما، آلبوم «ساعتا خوابن» با صدا و موسیقی «رضا یزدانی» منتشر شد. این خواننده همچنین در هفته های گذشته اجراهای متعددی را هم در شهرهای مختلف کشور به روی صحنه برده که از آن جمله می توان به اجراهای برنامه اش در اهواز، بندر عباس رشت و ... اشاره کرد که در این کنسرت ها چند قطعه از آثار آلبوم جدید خود را هم اجرا کرده است. این خواننده که دستی هم در بازیگری و سینما دارد، این روزها با حضور و نقش آفرینی در فیلم «بوی گندم» به کارگردانی «رضا خاکی» و حضور چهره هایی از قبیل مصطفی زمانی، الناز شاکر دوست و پولاد کیمیایی، روی بیلبوردها و سردر سینماهای کشور نیز حضور دارد تا انتشار آلبوم جدیدش به نوعی همزمان شود با اکران فیلم جدیدش در تهران و شهرستان ها.
یزدانی پیش از این در فیلم های «حکم» و «رئیس» مسعود کیمیایی نیز به ایفای نقش پرداخته بود. حضور در فیلم «تهران طهران» نیز از دیگر فعالیت های غیر موسیقایی این هنرمند است.

یزدانی پیش از این آلبوم هایی از قبیل «شهر دل»، «پرنده بی پرنده»، «هیس»، «ساعت فراموشی» و «ساعت 25 شب» را در بازار موسیقی کشور منتشر کرده و دوستدارانش علاقه فراوانی به آثار خاص او که نگاهی نوستالژیک به خاطرات ما ایرانی ها دارند، نشان داده اند.
«علی اوجی» تهیه کننده آلبوم «ساعتا خوابن» رضا یزدانی است و این اثر از سوی شرکت «تصویر گستر پاسارگاد» در بازار موسیقی کشور توزیع شده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :