افتتاح
همزمان با روز بزرگداشت حافظ و برگزاری همایش "حافظ و دوستی"و با حضور بزرگان ادبیات، فلسفه و هنر، "فروشگاه اینترنتی شهرکتاب" در مرکز فرهنگی شهر کتاب افتتاح می گردد.

فروشگاه اینترنتی شهرکتاب (Shop.BookCity.org) با همکاری شرکت فناوری اطلاعات پاسارگاد آریان (فناپ) و با پشتوانه مؤسسه شهرکتاب فعالیت خود را از ابتدای سال 1392 به صورت آزمایشی آغاز نموده است و هم اکنون همزمان با همایش حافظ و دوستی و با حضور آقای مهندس فیروزان مدیرعامل محترم مؤسسه شهرکتاب و آقای دکتر مجید قاسمی، مدیر عامل بانک پاسارگاد و همچنین میهامانان و سخنرانان گرانقدر همایش "حافظ و دوستی" افتتاح رسمی خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی شهرکتاب (Shop.BookCity.org)، تلاش دارد ضمن تحقق بخشیدن به چشم انداز "بزرگترین فروشگاه فرهنگی فارسی زبان" مرجعی برای دسترسی علاقه مندان فرهنگ و هنر فارسی در تمام جهان باشد. این فروشگاه هم اکنون با دارا بودن بیش از 70 هزار کتاب و کالاهای فرهنگی و هنری، و با رویکرد تکریم مشتریان و تسهیل دسترسی آماده ارائه خدمات به تمام شهرهای ایران و همچنین سراسر دنیا می باشد. برخی از ویژگی های این فروشگاه عبارتند از امکان جستجوی پیشرفته، درگاه پرداخت امن پاسارگاد، ارائه خدمات تخفیف و بن کارت به سازمان و شرکت ها و همچنین امکان خرید از طریق ارسال پیامک به شماره 300089518951 و یا خرید تلفنی از طریق شماره 88742118-021.

این مراسم در روز سه‌شنبه ۱۶ مهر ماه ساعت ۱۶ در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.


» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :