احمد عزیزی را فراموش نکنید

خواهر احمد عزیزی می‌گوید: وضعیت عمومی برادرم خوب است، اما از مردم می‌خواهم در آستانه ماه مبارک رمضان برای سلامتی و بهبود کامل او دعا کنند.

به گزارش شهرکتاب اینترنتی زینب عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا در کرمانشاه اظهار کرد: هم‌اکنون که در کنار بردارم هستم، حال عمومی او خوب است و علایم حیاتی از جمله فشار خون، ضربان قلب و ... او در حد نرمال است.

به گفته خواهر این شاعر، در حال حاضر تنگی تراشه مهم‌ترین مشکل احمد عزیزی است و پزشکان گفته‌اند تا سطح هوشیاری او به میزان عادی نرسد، نمی‌توان وی را تحت عمل جراحی قرار داد.

او افزود: طی صحبتی که با پزشکان متخصص داشته‌ام، معتقدند عمل جراحی احمد را می‌توان در داخل ایران هم انجام داد و اگر او را به هرجای دنیا هم بفرستیم، تا سطح هوشیاری نرمال نداشته باشد، نمی‌توان عملش کرد.

خواهر احمد عزیزی اظهار کرد: زمانی که احمد به کما رفت، به دلیل مشکلات تنفسی در نای او تراشه تنفسی کار گذاشتند، اما پس از چهار ماه، وضعیت تنفسش عادی شد و دیگر به تراشه‌های کار گذاشته‌شده نیازی نداشت، اما به علت پایین بودن سطح هوشیاری، امکان عمل جراحی و بیرون آوردن تراشه‌ها نیست.

او با اشاره به این‌که این شاعر کرمانشاهی از 15 اسفندماه سال 86 تا کنون در کما به سر می‌برد، ادامه داد: همان روز احمد از خواب بیدار شد و چشم‌هایش درست نمی‌دید که او را نزد چشم‌پزشک بردیم، غافل از این‌که فشار احمد بالاست و مشکل چشمی ندارد.

خواهر این شاعر گفت: مراجعه به چشم‌پزشک وقت طلایی رسیدگی به احمد را گرفت و بعد که با پای خودش به بیمارستان امام علی (ع) رفت، وارد کما شد و تا امروز در بستر بیماری است.

او از همه مردم خواست همان‌طور که در این سال‌ها برای بهبود برادرش دعا کرده‌اند، در این روزهای پایانی ماه شعبان و در آستانه ماه مبارک رمضان، احمد را از دعا فراموش نکنند.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :