آشنایی کودکان با محیط زندگی شان با «فرهنگ مصورکتی»
واحد کودک و نوجوان موسسه انتشارات قدیانی(کتاب‌های بنفشه) مجموعه چهار جلدی «فرهنگ مصور کتی» را برای کودکان منتشر کرد.

به گزارش فروشگاه اینترنتی شهرکتاب به نقل از ایبنا، مجموعه چهار جلدی «فرهنگ مصور کتی» شامل عنوان‌های «وسایل نقلیه»، «مکان‌های عمومی»، «انسان و طبیعت» و «ابزارهای زندگی» است که برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» منتشر شده است. 


در نخستین جلد این مجموعه با عنوان «وسایل نقلیه» در 24 صفحه، کودکان بهمراه تصاویر رنگی با انواع مختلف وسایل نقلیه مانند اتومبیل‌ها،کامیون‌ها،اتوبوس‌ها، کانتینرها،موتورسیکلت‌ها، قطارها، لوکوموتیو برقی، لودر، بولدوزر و جرثقیل و ماشین‌های حفاری آشنا می‌شوند. 

«مکان‌های عمومی» با 24 صفحه، دومین جلد این مجموعه است که در آن تصاویر زیادی از مکان‌های مختلف مانند ایستگاه آتش‌نشانی، فروشگاه زنجیره‌ای، بیمارستان،داروخانه، ماهی فروشی، آرایشگاه،نانوایی و ... آورده شده است. همچنین در این کتاب کودکان با خوراکی‌های مختلف مانند ماهی، کنسرو،نوشیدنی‌ها،سبزیجات و شیرینی‌ها آشنا می‌شوند و وسایل مختلفی که در مراکز خرید، بیمارستان، ایستگاه قطار، خیابان‌ها و .. وجود دارد به آن‌ها معرفی می‌شود. 

در سومین جلد این مجموعه با عنوان «انسان و طبیعت» در قالب 32 صفحه کودکان بهمراه تصاویر رنگی با اعضای مختلف خانواده، اعضای مختلف بدن، انواع حیوانات، پرندگان، آبزیان، حشرات، گیاهان، گلها، میوه‌ها و شیرینی‌جات آشنا می‌شوند. 

چهارمین جلد این مجموعه «ابزارهای زندگی» نام دارد و در 24 صفحه وسایل حمل و نقل هوایی و زمینی، ابزارهای مختلف موسیقی، انواع وسایل چوبی، ظروف آشپزخانه، وسایل چوبی، انواع پوشاک و اسباب بازی‌ها بهمراه تصویر معرفی شده است. همچنین در این کتاب کودکان با اعداد و ساعت هم آشنا می‌شوند. 

خواندن این فرهنگ مصور به کودکان کمک می‌کند با بسیاری از اشیا و جانداران محیط اطرافشان آشنا شوند و به محض دیدن آن‌ها را بشناسند. 

واحد کودک و نوجوان موسسه انتشارات قدیانی(کتاب‌های بنفشه) مجموعه چهار جلدی «فرهنگ مصور کتی» را با شمارگان یک هزار و 650 نسخه و به بهای 100 هزار ریال روانه بازار کتاب کرده است.

» نظرات
نام کاربر:
ایمیل کاربر:
وب سایت کاربر:
کد امنیتی:
متن :